Teknoloji

Ünlü sanatçı klibini iPhone 11 Pro ile çekti!

Apple’ın ortanca üyesi iPhone 11 Pro ile çekimlerin ardı arkası kesilmiyor. Şimdi ise ünlü şarkıcı ve oyuncu Lady Gaga klibini iPhone 11 Pro ile çekti. İşte o müzik klibinin detayları…

Apple’ın iPhone 11 Pro’nun üçlü kamera dizimine o kadar güveniliyor ki kısa filmlerden müzik kliplerine kadar, birçok çekim bu akıllı telefon ile yapılabiliyor. İşte ünlü şarkıcı ve oyuncu Lady Gaga da yeni müzik klibi için iPhone 11 Pro kullanıyor. Stupid Love adlı şarkının tamamında kullanılan iPhone 11 ailesinin ortanca üyesi bu işlerde artık aranan ekipmanlar arasında yer alıyor.

Lady Gaga klibini iPhone 11 Pro ile çekti

Geçen yılın eylül ayında çıktığından beri birçok çekim gerçekleştirilen iPhone 11 Pro ile yeni bir klip çekme çalışması yapıldı. Bildiğiniz gibi iPhone 11 Pro ile Selena Gomez müzik klibi çekilmişti. Bunun benzerlerini Türkiye’de de görmüş Nova Norda gibi yerli şarkıcılar da müzik kliplerini iPhone 11 Pro’ya emanet etmişti.

Yine bunların yanında Star Wars’un yönetmeni Rian Johnson iPhone 11 Pro ile çekilmiş kısa bir film paylaşmıştı. Bunun ardından Lady Gaga’yı üç yıllık aradan sonra tekrar Stupid Love ile karşımızda görüyoruz. Birkaç gün önce gerçekleştirilen lansmanda detayları ortaya çıkan müzik klibinin tamamı iPhone 11 Pro ile çekildiği kaydediliyor.

Sponsorlu İçerik

Lady Gaga’nın çılgın mizacına uygun kostümler ve yakın açılar ile çekilen klibin iPhone 11 Pro’nun iddialı kamera özelliklerinin kullanıldığı görülüyor. Görüntülerin oldukça iyi olduğu kısa videoda, iPhone 11 Pro’nun iddialı kamera yapısının da detayları ortaya çıkıyor. Klipte yakın çekilen detaylarla beraber yüksek performans yakalandığını söylemek mümkün.

Sponsorlu İçerik

Vevo ve Apple’ın ayrı ayrı paylaştığı müzik klibini izlemek isterseniz aşağıya bırakıyoruz.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Web Sitemizde ki içerikleri incelemek için reklam engelleyici eklentinizi kapatıp sayfanızı yenileyin..