Son Dakika

Sosyal medyada ‘kanserim’ dedi! Haluk Levent de dolandırıldı

İzmir’de yaşayan İrem Atan isimli genç kız sosyal medyanın ne kadar tehlikeli bir mecra olduğunu bir kez daha gözler önüne serdi. Atan, ”kanserim” yalanıyla 1 yılı aşkın süre boyunca insanların iyi niyetini suistimal ederek onları dolandırdı. Dolandırılanlar arasında ünlü şarkıcı Haluk Levent de bulunuyor.

Sosyal medyanın ulaşabildiği geniş kitle, şimdilerde bir dolandırıcılık aracı olarak da kullanılıyor. Dolandırıcılığın boyutu ise akıllara durgunluk veriyor.

 

 

”KANSERİM” DİYEREK DOLANDIRICILIK YAPTI

İzmir’de yaşayan İrem Atan isimli bir şahıs, kanser olduğu yalanıyla aylardır insanları dolandırıyor. Beyin tümörü nedeniyle kemoterapi tedavisi gördüğünü söyleyen Atan, insanların sadece vicdanını sömürmekle kalmayıp paralarını da sömürüyor.

Sponsorlu İçerik
 

 

Sponsorlu İçerik

TWİTTER’DA BAŞLATILAN YALAN KAMPANYASI SON BULDU

Sosyal medya aracılığıyla başlayan dolandırıcılık olayı yine sosyal medya ile açığa çıktı. Bir Twitter kullanıcısı attığı tweet zinciriyle Atan’ın dolandırdığı insanların başından geçenlerin bir kısmını paylaştı. Haluk Levent de duygu tacirliğine kurban gidenlerden oldu.

HALUK LEVENT’İ DE DOLANDIRDI

Geçtiğimiz yaz Ege turnesinde olan Haluk Levent’e sosyal medya üzerinden ulaşan Atan, şarkıcıyla buluştu. Yalanının ortaya çıkmasından kaygılanmak şöyle dursun, bir de üzerine açıklama yapan İrem Atan’ın, basına “İzmir çevresinde olduğunu duydum ve Haluk Levent ile iletişime geçmek istedim. Sağ olsun beni kırmadı ve bir araya geldik. Çay içtik, sohbet ettik. Bana gitarıyla birçok şarkı söyledi. Tedavim sırasında bana destek vereceğini ve her zaman yanımda olacağını söyledi” açıklamasında bulunduğu ortaya çıktı.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Web Sitemizde ki içerikleri incelemek için reklam engelleyici eklentinizi kapatıp sayfanızı yenileyin..