Son Dakika

CHP’li Özçağdaş’ın skandalına büyük tepki yağıyor! ‘Ahlaksız bir eylem…’

CHP Üsküdar İlçe Başkanı Suat Özçağdaş’ın iki partili ile Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun’un Kuzguncuk’taki evini yasadışı şekilde fotoğraflaması skandalı sonrası bir çok kesimden tepki yağdı. Başta Altun’un eşi Fatmanur Altun olmak üzere yapılan bu çirkin harekete sosyal medyadan tepkiler çığ gibi büyüdü.

CHP Üsküdar İlçe Başkanı Suat Özçağdaş’ın iki partili ile Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun’un Kuzguncuk’taki evini yasadışı şekilde fotoğraflamasına Altun’un eşi Fatmanur Altun isyan etti. 

 

 

“TARİFSİZ ÜZGÜNÜM”

Fatmanur Altun sosyal medya hesabından şunları kaleme aldı:

Sponsorlu İçerik

Ben bir anneyim. Her anne gibi çocuklarımın ve ailemin güvende olduğunu hissederek yaşamak istiyorum. Evimin ve ailemin mahremine girerek, çocuklarımın en temel güven duygusunu paramparça ederek ne elde edeceksiniz?! Elde ettiklerinizin hayrını görecek misiniz?! Tarifsiz üzgünüm. 

Sponsorlu İçerik
 

 

“İTİBAR SUİKASTİNDEN FİZİKİ TACİZE VARAN AHLAK DIŞI BİR ZİNCİR”

AK Parti sözcüsü Ömer Çelik de twitter hesabından yaşanan skandala sert tepki gösrerek şu ifadeleri kullandı: 

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Sn Fahrettin Altun’un evini fotoğraflamaya çalışarak bir ailenin yaşadığı eve fiziki tacizde bulunan CHP Üsküdar İlçe başkanını ve yanındakileri şiddetle kınıyoruz. Bu, sorumsuz ve ahlaksız bir eylemdir.

En temel değerleri hiçe sayarak itibar suikastine girişen yayın organının ardından, bazı siyasilerin hedef gösterme kampanyasının tetikçisi haline gelmesinin vardığı nokta budur. İtibar suikastinden fiziki tacize varan ahlak dışı bir zincirdir bu.

Bir insanın ailesiyle yaşadığı evi taciz etmeye kalkmak, uyarıda bulunan polislere siyasi parti kimliği kullanarak direnmeye çalışmak ve kaçmak hiçbir siyasi partinin taşımaması gereken bir lekedir.

Sn Fahrettin Altun’un ailesine dönük bu tacizi şiddetle kınıyoruz. Bunu yapan şahıslar hakkında gerekenin yapılmasını ve özür dilenmesini bekliyoruz. Hiçkimse kimsenin ailesini ve konutunu taciz edemez. Bunu beyanlarıyla teşvik edenlerin ders alması gereken bir durumdur bu. 

SUÇA AZMETTİRDİĞİNİ İTİRAF EDEN CANAN KAFTANCIOĞLU’DAN ÇİRKİN SAVUNMA

Sosyal medya hesabından çirkinliği ve suçu savunur mahiyette bir açıklama yapan CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu, alenen suç işleyen Üsküdar ilçe başkanına sahip çıktı. Kaftancıoğlu paylaşımında evin gizlice görüntülenme talimatının kendisinin verdiğini de açık etti. 

İşte CHP Üsküdar İlçe Başkanı Suat Özçağdaş’ın skandal hareketine gelen diğer tepkiler; Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Web Sitemizde ki içerikleri incelemek için reklam engelleyici eklentinizi kapatıp sayfanızı yenileyin..