Genel

Mansur Yavaş Yeni Akit’e Sağlık Kiti Göndermeyince Akit’in Gazeteye Attığı Manşet Bomba Etkisi Yarattı

Yeni Akit kendine güldürmeye devam ediyor…

Yeni Akit kendine güldürmeye devam ediyor…

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, Koronavirüs salgını için şehirde aldığı tedbirler ve hemşehrilerine yaptığı yardımlarla son dönemin en çok konuşulan ismi oldu.

Bu sefer ise Mansur Yavaş'ın konuşulmasını sağlayan, Yeni Akit gazetesi oldu. İddiaya göre Mansur Yavaş, tüm basın kuruluşlarının çalışanlarına, içinde koronavirüs testi de bulunan bir sağlık kiti gönderdi.

Sponsorlu İçerik

Ancak Yeni Akit gazetesi bu jestten faydalanamadı çünkü Mansur Yavaş, kendilerine bu kiti göndermedi. Gazetelerine “Mansur'u sevmeyen Ölsün” diye manşet atan Yeni Akit, bugün sosyal medyanın konusu oldu.

Sponsorlu İçerik

Yeni Akit'n haberde yer verdiği bilgiler ise şöyle:

“Konuya ilişkin bilgi almak amacıyla ulaştığımız ve kendisini “Koordinatör Yardımcısı Elif” olarak tanıtan belediye yetkilisi, “Bu yardım kitleri çok sayıda gönderildi. Dağıtımı da devam ediyor. Eğer listede isminiz yoksa elimizde de tükendiği için gün içerisinde size bu kitleri tedarik etmenin sözünü veremiyorum. Listeyi kontrol etmem gerekiyor” dedi.

Aynı belediye görevlisi, listeyi kontrol ettikten sonra ise ağzındaki baklayı şöyle çıkardı: “Bu konuyu haber yapmak için soruyor olmanız bizi rahatsız etti. Bu yüzden size gönderilen kitleri iptal ettik!” Bu arada, Ankara’daki basın kuruluşlarının büyük bölümüne dağıtılan kitlerin Akit Medya Grubu’nun yanı sıra Sabah-ATV Grubu’na da gönderilmediği öğrenildi.”

Konu sosyal medyada kısa süre içerisinde bomba etkisi yaratınca yorumlar da gecikmedi!

twitter.com

twitter.com

twitter.com

twitter.com

twitter.com

twitter.com

twitter.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Web Sitemizde ki içerikleri incelemek için reklam engelleyici eklentinizi kapatıp sayfanızı yenileyin..