Genel

Erdoğan’dan Koronavirüs Toplantısı Sonrası Açıklama: ’20 Bin Öğretmen Ataması Gerçekleştirdik, Hayırlı Olsun’

Cumhurbaşkanı Erdoğan başkanlığında yapılan 'Koronavirüsle Mücadele Eş Güdüm Toplantısı' sona erdi. Toplantı sonrası açıklama yapan Erdoğan, koronavirüs salgını nedeniyle dünyanın yeni bir döneme girdiğini belirtti ve “Küresel ekonomik, siyasi ve sosyal düzende köklü değişiklikler yaşanması muhtemel yeni bir döneme giriyoruz.” ifadesini kullandı. Cumhurbaşkanı virüsün yayılmasını önlemek amacı ile evde kalma süresinin üç hafta ile sınırlı tutulabileceğini kaydetti. Erdoğan ayrıca virüsün istihdamı düşürdüğü eleştirilerine '20 bin öğretmen ataması yaptık' sözleriyle yanıt verdi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan başkanlığında yapılan 'Koronavirüsle Mücadele Eş Güdüm Toplantısı' sona erdi. Toplantı sonrası açıklama yapan Erdoğan, koronavirüs salgını nedeniyle dünyanın yeni bir döneme girdiğini belirtti ve “Küresel ekonomik, siyasi ve sosyal düzende köklü değişiklikler yaşanması muhtemel yeni bir döneme giriyoruz.” ifadesini kullandı. Cumhurbaşkanı virüsün yayılmasını önlemek amacı ile evde kalma süresinin üç hafta ile sınırlı tutulabileceğini kaydetti. 

Erdoğan ayrıca virüsün istihdamı düşürdüğü eleştirilerine '20 bin öğretmen ataması yaptık' sözleriyle yanıt verdi.

'Köklü küresel değişikler yaşanması muhtemel döneme giriyoruz.'

Sponsorlu İçerik

Küresel ekonomik, siyasi ve sosyal düzende köklü değişiklikler yaşanması muhtemel yeni bir döneme giriyoruz. Artık hiçbir şeyin eskisi gibi gitmeyeceği, gidemeyeceği açıkça ortadadır.

'20 bin öğretmenin atamasını gerçekleştirdik.'

Sponsorlu İçerik

Erdoğan toplantı sonrası istihdam eleştirilerine yönelik şu ifadeleri kullandı: 

“Birileri farklı şeyler söyleyebilir, bizim bütün hedefimiz insan hayatıdır. Altyapısı uygun mesleki teknik ve anadolu liselerimizi dezenfektan ve cerrahi maske yapabilecek hale getirdik. Haziran ayında yapılacak sınavların soru hazırlığı da tatil süreleri göz önünde bulundurularak yapılacaktır. Bu sınavları ileri bir tarihe ertelemeyi de gündemimize alabiliriz. Bu vesileyle bugün 20 bin öğretmenimizin atamasını gerçekleştirdiğimizi paylaşmak isterim, hayırlı olsun.”

Detaylar geliyor…

'Evde kalma süremizi 3 hafta ile sınırlı tutabiliriz.'

Cumhurbaşkanı Erdoğan salgın için ise “Eğer tedbirlere uyarsak evde kalma süremizi üç haftayla sınırlı tutabiliriz. Bu süreçte diğer insanlarla olan mesafemize dikkat etmeliyiz.” dedi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Web Sitemizde ki içerikleri incelemek için reklam engelleyici eklentinizi kapatıp sayfanızı yenileyin..