Dizi & Sinema

Zümrüdüanka dizisinde sonunda koronavirüs önlemi alındı!

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Fox TV ekranlarında izleyicilerle Cumartesi akşamları buluşmakta olan Zümrüdüanka dizisinde Alp Navruz, Ceren Yılmaz ve Selim B

Fox TV ekranlarında izleyicilerle Cumartesi akşamları buluşmakta olan Zümrüdüanka dizisinde Alp Navruz, Ceren Yılmaz ve Selim Bayraktar başrolleri paylaşıyor. Dizi çok iyi bir performans tutturdu. Cumartesi akşamları totalde Kuzey Yıldızı hala birinci olsa da Zümrüdüanka aradaki farkı kapatmaya devam ediyor.

AB ve ABC1 gruplarında ise Zümrüdüanka iyi pozisyonda ve birinciliğe de aday konumda… Dizinin setinde ise yeni gelişmeler var.Ürgüp, Kapadokya’da çekimleri yapılan diziden koronavirüs önlemi geldi.

TV100’den Birsen Altuntaş’ın haberine göre Zümrüdüanka dizisinin çekimlerine 1 hafta ara verildi.Dizinin oyuncularının önemli bir bölümü ise İstanbul’a gelmek yerine Nevşehir’de kalmayı tercih etti.

Sponsorlu İçerik

Dizi setlerine ara verilmesi konusunda geçtiğimiz haftadan bu yana birçok yapımda bu karar alındı ama Zümrüdüanka’da biraz gecikmeli olarak ayrıca 1 hafta ile sınırlı bir ara verilmesi de dikkat çekti.

Sponsorlu İçerik
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Web Sitemizde ki içerikleri incelemek için reklam engelleyici eklentinizi kapatıp sayfanızı yenileyin..