Dizi & Sinema

Zemheri dizisi final bölümünde karma karışık duygular var!

Show TV’nin bir dizisi daha reytinge yenildi; Zemheri beklenen ilgiyi görmeyince 10.bölümüyle birlikte 18 Mart Çarşamba, yani bu akşam final yaparak veda ediyor

Show TV’nin bir dizisi daha reytinge yenildi; Zemheri beklenen ilgiyi görmeyince 10.bölümüyle birlikte 18 Mart Çarşamba, yani bu akşam final yaparak veda ediyor. Final bölümünde kara karışık duygular yaşayacaksınız. Firuze ve Ayaz yeni bir hayat için çabalıyor. Ertan ve Berrak ise onların mutluluğuna nasıl etki edecekler merakla bekleniyor.

Zemheri bu akşam heyecan dolu final bölümüyle ekrana gelecek. Firuze ve Ayaz, Ertan’ı cezasını çekmesi için cezaevine yollamışlarsa da onun intikam yemini ettiğinin henüz farkında değillerdir. İkisi de hala Ertan’ın öfkesinin hedefindedirler.

Berrak, Ayaz’dan hala umutludur, onunla bir ömür hayali kurmaktadır. Ancak her şey beklemediği bir yöne akacaktır. Aliye ise sahip olduğu tapuyla birlikte hayaline kavuşmuş olsa da ailesi ve ev arasında bir seçim yapmak zorunda kalacaktır.

Sponsorlu İçerik

Ayaz ve Firuze, Ertan’ı hayatlarından çıkarıp yeni bir hayata koşmak için çabalarken yollarına çıkan engellerle yine mücadele etmek zorunda kalırlar. Acaba iki yıl öncesinde kalan mutluluk planlarını bu sefer gerçekleştirebilecekler midir?

Sponsorlu İçerik

Yönetmen koltuğunda Hilal Saral’ın oturduğu, senaryosunu ise başarılı senarist Sema Ergenekon’un kaleme aldığı ‘Zemheri’de Ayça Ayşin Turan, Alperen Duymaz, Caner Cindoruk, Hazal Filiz Küçükköse, Emir Çubukçu, Nihal Koldaş, Lila Gürmen, Müfit Kayacan, Şebnem Dönmez ve Zerrin Tekindor gibi oyuncular yer alıyor.

Zemheri, bu akşam saat 20.00’de final bölümüyle Show TV’de!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Web Sitemizde ki içerikleri incelemek için reklam engelleyici eklentinizi kapatıp sayfanızı yenileyin..