Dizi & Sinema

Yasak Elma’da Gökhan Alkan ile Eda Ece uyumu başarılı!

Her hafta izleyicisini ekran başında tutmayı başaran Yasak Elma dizisinin yeni karakteri Kerim… Gökhan Alkan diziye katıldı. Kerim karakteri Eda Ece’nin canla

Yasak Elma dizisinde Leyla gitti, Nadir gitti. Şahika,Nadir’in servetine kondu. Halit fakirleşti. Yıldız ise zenginleşti… Tüm bu yaşananların ardından diziye yeni bir karakter geliyor.

Her hafta izleyicisini ekran başında tutmayı başaran Yasak Elma dizisinin yeni karakteri Kerim… Gökhan Alkan diziye katıldı. Kerim karakteri Eda Ece’nin canlandırdığı Yıldız ile büyük aşk yaşayacak.

Kerim, yurt dışından gelen yakışıklı ve başarılı bir iş adamı olarak izleyici karşısına çıkacak.
Tesadüfen yolları kesişecek olan Yıldız (Eda Ece) ve Kerim’in (Gökhan Alkan) hayatı eskisi gibi
olmayacak.

Sponsorlu İçerik

Alkan, Kalp Atışı dizisiyle hayranlarının gönlüne girmiş, en son yer aldığı Zengin ve Yoksul ise kısa sürede ekrandan silinmişti. Yeni dizisiyle çıkış yapmayı hedefleyen Gökhan Alkan ile Eda Ece’nin uyumlu halleri de fotoğrafa yansıdı.

Sponsorlu İçerik

Başrollerini Talat Bulut, Şevval Sam, Eda Ece, Nesrin Cavadzade, Barış Kılıç ve Gökhan Alkan’ın paylaştığı, yapımcılığını MEDYAPIM’ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Neslihan Yeşilyurt’un oturduğu ve senaryosunu Melis Civelek – Zeynep Soyata’nın kaleme aldığı dizinin yeni bölümü 9 Mart Pazartesi saat 20.00’de FOX’ta.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Web Sitemizde ki içerikleri incelemek için reklam engelleyici eklentinizi kapatıp sayfanızı yenileyin..