Dizi & Sinema

Yasak Elma hem Çukur hem de Sefirin Kızı’nı yenmeyi başardı!

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Fox TV’nin 3. sezonuyla devam eden Yasak Elma dizisi vites yükseltmeye devam ediyor. Talat Bulut, Şevval Sam, Eda Ece, Nesrin C

Fox TV’nin 3. sezonuyla devam eden Yasak Elma dizisi vites yükseltmeye devam ediyor. Talat Bulut, Şevval Sam, Eda Ece, Nesrin Cavadzade, Barış Kılıç ve Gökhan Alkan’ın kadrosunda yer aldığı dizinin 73. bölümünün reyting sonuçlarındaki durumu son derece iyi.

Dram dizisinden absürd komediye geçiş yaptığını artık herkesin kabul ettiği bir gerçeklikte ilerleyen Yasak Elma, her geçen hafta bir öncekinden daha çok ilgi görmeyi başararak ilerleyişini sürdürüyor.

16 Mart Pazartesi akşamının reyting sonuçları da bu durumu gözler önüne seriyor. Totalde hala Çukur en güçlü dizi ve ardından da Sefirin Kızı geliyor. Yasak Elma 3. sırada yer alıyor.

Sponsorlu İçerik

Sponsorlu İçerik

Ancak AB ve ABC1 gruplarında durum tamamen değişti. Yasak Elma her iki grupta da sazı eline aldı. Fox Ana Haberin ardından her iki kategoride de Yasak Elma ikinci sırada ve günün en çok izlenen dizisi konumunda.

AB’de Sefirin Kızı üçüncü ve Çukur dördüncü durumda.

ABC1’de Çukur üçüncü ve Sefirin Kızı da dördüncü konumda bulunuyor.

İşte 16 Mart Pazartesi günü ilk 10 program listesi:

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Web Sitemizde ki içerikleri incelemek için reklam engelleyici eklentinizi kapatıp sayfanızı yenileyin..