Dizi & Sinema

Yasak Elma dizisinin Ender’i Şevval Sam’a övgü üstüne övgü

TelevizyonGazetesi.com /Detay – Şevval Sam’a canlı yayında Eda Ece ve Zeynep Bastık iltifatları! Şarkıca Zeynep Bastık’ın ‘Açık Koltuk’ isimli instagram hesabı

Şevval Sam’a canlı yayında Eda Ece ve Zeynep Bastık iltifatları! Şarkıca Zeynep Bastık’ın ‘Açık Koltuk’ isimli instagram hesabı üzerinden yaptığı canlı müzik yarışmasına katılan isimlerden birisi de Eda Ece oldu. Esprilerin havada uçuştuğu ve karşılıklı şarkı yarışmasının yapıldığı program büyük beğeni topladı.

Doğallığı ve esprili sözleriyle ilgi gören Eda Ece, programı Şevval Sam’ın da izlediğini ekrandan görünce rol arkadaşına gönderme yaptı. Ece, “Şevvalciğim burada senin olman gerekiyordu. Bence Şevval Sam’ı konuk al, karşılıklı şarkı söyleyin” diye konuştu.

Hatırlanacağı üzere Yasak Elma dizisinde şarkıcı Zeynep Bastık 10 bölüm yer almıştı. Zeynep Bastık da Şevval Sam hakkında övgü dolu ifadelerde bulundu. Şarkıcı, “Sevgili Şevval Sam eğer bize burada söz verirse bir sonraki programa konuk almak isteriz” diyerek teklif yaptı.

Sponsorlu İçerik

Bastık ve Ece, Şevval Sam hakkında övgü dolu sözler de söyledi. Aralarında şu muhabbet geçti:

Sponsorlu İçerik

Zeynep Bastık: Dünyada en sevdiğim insanlardan birisi, müthiş bir kadın.

Eda Ece: Evet ve sesi benim gibi değil Zeynoşum.

Zeynep Bastık: Sesi hiçbirimizin ki gibi değil, benim ki gibi de değil. Hiçbirimize benzemeyen, nevi şahsına münhasır birisi.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Web Sitemizde ki içerikleri incelemek için reklam engelleyici eklentinizi kapatıp sayfanızı yenileyin..