Dizi & Sinema

Vahide Perçin, Bir Zamanlar Çukurova’da gözyaşlarıyla içimizi cız etti!

Vahide Perçin’in abartıdan tamamen uzak, sanki gerçek gibi duran ve oyunculuğunun ne kadar derin olduğunu hissettiren o anlarını görenler bir annenin evladının

TelevizyonGazetesi.com / Analiz – Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Hünkar karakterine hayat veren ünlü oyuncu Vadihe Perçin, dizinin 19 Mart Perşembe akşamı yayınlanan 60. bölümünde Demir’in vurulmasından sonra sergilediği bir annenin oğlunun ölümle pençeleştiği anlarda yaşadığı duyguları öyle güzel sergiledi ki, ekran başında birçok kişi onunla birlikte ağladı.

Vahide Perçin’in abartıdan tamamen uzak, sanki gerçek gibi duran ve oyunculuğunun ne kadar derin olduğunu hissettiren o anlarını görenler bir annenin evladının ölümle pençeleşmesiyle yaşadığı duyguları evlerinde yaşadı.

Ekran başında böyle büyük oyunculuk gördükten sonra sosyal medyada yorumlar yapan birçok dizi izleyicisi, mesajlarıyla ne kadar çok etkilendiklerini belirten yorumlar yaptı.

Sponsorlu İçerik

Bir izleyici, “Vahide Perçin sen övülmeyi, abartılmayı çok ama çok hak ediyorsun..Evladım yok ama o acıyı öyle bir yaşadın ki içimden bir şeyler koptu sanki” diyerek ekran başında duyduğu kederin büyüklüğünü anlattı.

Sponsorlu İçerik

Hikayenin bambaşka ve daha heyecanlı noktalara sürüklendiği son haftaların zirvesi adeta dün akşam yaşandı. Züleyha’nın vurduğu Demir hastaneye kaldırıldı. Hünkar’ın gözyaşlarını silen Fekeli oldu. Züleyha ile Demir yıllar sonra aynı kaderi yaşayarak birbirlerine daha çok bağlandı. Müjgan ise Yılmaz’a olan sevgisinden bebeğinin yaşamını bile düşünmeden intihara kalkıştı.

Bir Zamanlar Çukurova dizisinde izleyiciler adeta dün akşam mest oldu. Vahide Perçin’in müthiş performansı da bu bölümü taçlandıran sahnelerin ortaya çıkmasını sağladı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Web Sitemizde ki içerikleri incelemek için reklam engelleyici eklentinizi kapatıp sayfanızı yenileyin..