Dizi & Sinema

Sefirin Kızı dizisinde ters köşeye yatıran yeni gelişme!

Engin Akyürek ve Neslihan Atagül Doğulu’nun başrollerini paylaştığı, Star TV’nin sevilen dizisi ‘Sefirin Kızı’, her Pazartesi izleyici ile buluşuyor. Yapımına N

Engin Akyürek ve Neslihan Atagül Doğulu’nun başrollerini paylaştığı, Star TV’nin sevilen dizisi ‘Sefirin Kızı’, her Pazartesi izleyici ile buluşuyor. Yapımına NGM ve O3 Medya’nın birlikte imza attığı “Sefirin Kızı”nda; Engin Akyürek yörenin sözü geçen varlıklı adamı Sancar Efeoğlu’nu, Neslihan Atagül Doğulu da sefirin kızı Nare’yi canlandırıyor. Koronavirüs salgını nedeniyle sette çalışmaların durdurulduğu geçtiğimiz günlerde ortaya çıkmıştı. Dizinin 30 Mart Pazartesi günü 15. yeni bölümü izleyicilerle buluşacak.

Yeni bölümde yaşanacakların detayı da ortaya çıktı. Gediz Sancar’ı katil olmaktan vazgeçirir ama bu sefer kendisi Akın’a olan öfkesine yenik düşer. Hep içine attığı yükler onu dağıtır ve katil olmanın eşiğine gelir.  Dizinin 15.bölüm fragmanında Nare’nin gözünün yaşını sileceğini, düşmesine izin vermeyeceğini, Nare ile evleneceğini söyleyerek Sancar’ı durdurmak için her şeyi yapan Gediz’in öfkesine yenik düşmesi tam bir ters köşe olacak. Gediz’in Akın’a ne yapacağı ve onu kimin durduracağı da merakla beklenecek.

Sponsorlu İçerik

Sancar, en büyük sınavının can almak değil can vermek olduğunu anlar. Menekşe’nin hamile olduğunu öğrenir ve kahrolur. Bu haberi Nare’ye ve Melek’e nasıl verecektir? Menekşe konağa geri döner ve düşük tehlikesini kullanarak konak halkının üzerine kabus gibi çöker. Ama Gülsiye’nin de onun için kabus gibi planları vardır.

Sponsorlu İçerik

Nare Sancar’dan Menekşe’nin hamilelik haberini aldığında, çok büyük bir farkındalık yaşar. Kendisine, Sancar’a ve dokuz yıldır tüm yaşadıklarına ilk defa dışarıdan bakmayı başarır. Onların
sevdası, gerçekten imkansızdır.

Uraz Kaygılaroğlu, Doğukan Polat, Hivda Zizan Alp, Özlem Çakar Yalçınkaya, Erhan Alpay, Erdal Küçükkömürcü, Gonca Cilasun, Tülin Yazkan, Esra Kızıldoğan, Cemre Öktem’in de oyuncu kadrosunda yer aldığı dizinin çekimleri Ege’de yapılıyor. Yönetmenliğini Emre Kabakuşak’ın yaptığı dizinin senaryosunu A. Ferda Eryılmaz ve Nehir Erdem kaleme alıyor.

Yayın Günü: 30 Mart Pazartesi
Yayın Saati: 20.00 / Yeni bölüm – 15. Blm

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Web Sitemizde ki içerikleri incelemek için reklam engelleyici eklentinizi kapatıp sayfanızı yenileyin..