Dizi & Sinema

Sefirin Kızı dizisinde koca yürekli Gediz sahnesine dikkat!

Sefirin Kızı dizisinin 14. yeni bölümü 23 Mart Pazartesi, yani bu akşam izleyicilerle buluşacak. Dizinin yeni bölümünden ön izleme görüntüleri yayınlandı. Gediz

Sefirin Kızı dizisinin 14. yeni bölümü 23 Mart Pazartesi, yani bu akşam izleyicilerle buluşacak. Dizinin yeni bölümünden ön izleme görüntüleri yayınlandı. Gediz’in Sancar’ı durdurma pahasına attığı adım çok konuşulacak. Nare’ye evlenme teklif edeceğini söyleyen Gediz, Sancar’ın Akın’ı öldürmesini bu yolla engellemeye çaba harcıyor.

Sefirin Kızı hayranları bir kısmı fragmanda da verilen bu sahneden sonra “Koca yürekli Gediz” yakıştırmasını yapmıştı. Engin Akyürek, Neslihan Atagül ve Uraz Kaygılaroğlu’nun başrollerinde yer aldığı dizinin en önemli sahnesinden bir bölüm ön izleme olarak yayınlandı. Videoda bulabilirsiniz.

Sponsorlu İçerik

Peki 14. bölümde başka neler olacak? İşte detaylar: Sancar ve Nare arasında kıyasıya bir savaş başlar. Sancar intikamını almaya, Nare ise o intikamı Sancar’a aldırtmamaya yeminlidir.

Sponsorlu İçerik

Nare yumuşak oynamayı bırakır, topuyla tüfeğiyle Sancar’a saldırır. Melek annesi gibi babasız bir kız olmayacaktır. Sancar’ı katil yapmama yolunda her yol mübahtır. Bunun için konakta kalmayı bile göze alır.

Sancar ise Nare’nin savaşına aynı kararlılıkla cevap verir. Sonuna giden yolda bütün hesaplarını kapatmaya başlar. Tek amacı, onun yokluğunda herkesi garantiye almaktır. En başta da kızıyla Nare’yi.

Ama Gediz, Sancar’ı en hassas yerinden vuracaktır. Nare’ye olan sevdasından ve kıskançlığından.

Yayın Günü: 23 Mart Pazartesi
Yayın Saati: 20.00

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Web Sitemizde ki içerikleri incelemek için reklam engelleyici eklentinizi kapatıp sayfanızı yenileyin..