Dizi & Sinema

Sefirin Kızı dizisinde duygu dolu anlar yaşandı!

Yapımına O3 Medya ve NGM’’nin birlikte imza attığı Star Tv’nin beğeniyle izlenen dizisi ‘Sefirin Kızı’nın, bu hafta yayınlanan 13’ncü bölümünde heyecan zirvedey

Yapımına O3 Medya ve NGM’’nin birlikte imza attığı Star Tv’nin beğeniyle izlenen dizisi ‘Sefirin Kızı’nın, bu hafta yayınlanan 13’ncü bölümünde heyecan zirvedeydi. Sancar’ın (Engin Akyürek), Nare’nin (Neslihan Atagül Doğulu) başına gelenleri gösteren videoyu izlemesi ve olanlardan kendisini sorumlu tutması duygu dolu anlar yaşattı. Dizinin sonunda yayınlanan yeni bölüm tanıtımında ise, Gediz’in Sancar ile tartışırken Nare ile evlenmek istediğini söylemesi büyük şaşkınlık yarattı.

“EVLENECEĞİM BEN NARE İLE!” Yayınlandığı günden beri seyircisini ekran başına kilitleyen ‘Sefirin Kızı’nda Sancar ve Gediz arasında sular durulmuyor. İkilinin arasında sürekli patlak veren ‘Nare’ krizi ise 14’ncü bölüm fragmanında zirve yaptı. Fragmanda; Sancar’ın Nare’yi üzdüğünü söyleyen Gediz, en yakın dostuna öyle bir itirafta bulunuyor ki… Nare ile evleneceğini söyleyen Gediz, herkesi şaşkına çevirdi.

Sponsorlu İçerik

MENEKŞE’NİN OYUNU ORTAYA ÇIKTI! Dizinin final sahnesinde ise, Menekşe’nin Sancar’ı kandırmak için kurduğu tuzak ortaya çıktı. Nar eve Gediz’in birbirlerine sarılırken fotoğraflarını herkese dağıtan Menekşe, bu sayede Nare’den kurtulmaya çalıştı. Sancar ise, Menekşe’den şüphelenip telefonuna bakınca tüm gerçeği öğrenmiş oldu. Bunun üzerine Menekşe’yi evden kovan Sancar, Nare’ye ise sahip çıktı.

Sponsorlu İçerik

GÜÇLÜ OYUNCU KADROSU

“Sefirin Kızı”; Nare’yi Neslihan Atagül Doğulu, Engin Akyürek ise yörenin sözü geçen varlıklı adamı Sancar Efeoğlu’nu canlandırdığı dizinin oyuncu kadrosunda; Uraz Kaygılaroğlu (Gediz), Doğukan Polat (Yahya), Hivda Zizan Alp (Elvan), Özlem Çakar Yalçınkaya (Refika), Erhan Alpay (Akın), Erdal Küçükkömürcü (Güven), Gonca Cilasun (Halise), Tülin Yazkan (Menekşe), Esra Kızıldoğan (Müge), Cemre Öktem (Zehra), Edip Tepeli (Kavruk Ömer), Beren Gençalp (Melek) gibi isimler yer alıyor.

14’NCÜ BÖLÜM FRAGMANI:

Sefirin Kızı, her Pazartesi saat 20.00’de Star’da.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Web Sitemizde ki içerikleri incelemek için reklam engelleyici eklentinizi kapatıp sayfanızı yenileyin..