Dizi & Sinema

Sefirin Kızı dizisi için umutları tüketen gelişme!

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Star TV ekranlarının sevilen dizisi Sefirin Kızı, bu sezona çok iyi başladı. Öyle ki, 3 sezon boyunca reytingin zirvesinde yer

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Star TV ekranlarının sevilen dizisi Sefirin Kızı, bu sezona çok iyi başladı. Öyle ki, 3 sezon boyunca reytingin zirvesinde yer almaya alışan Çukur dizisi aşağıya indirerek zirvenin sahibi oldu.

Sefirin Kızı, Çukur ve Yasak Elma arasında Pazartesi akşamları müthiş bir yarış ortaya çıktı ama, koronavirüs salgını nedeniyle artık bu yarışın yeniden ne zaman yaşanacağı da belirsizleşti. Dizi setlerine ara verilmesinin ardından oyuncular salgından korunmak adına evlerine çekildi.

Sponsorlu İçerik

Kimsenin plan yapamadığı bu dönemde dizi setlerinin yüksek önlemler alarak çalışabileği konusunda Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz bir örnek sergiliyor. Ancak şu aşamada hiç kimse sektörün nereye gideceğini bilemiyor. Bodrum’da çekimleri yapılan Sefirin Kızı dizisinde de bu sezon başka yeni bölüm olmama ihtimali var.

Sponsorlu İçerik

Gediz Işıklı olarak izlediğimiz Uraz Kaygılaroğlu’nun saçlarını iyice kısalttırması da dizide yeniden çekimlere başlamasının bir hayli uzun zaman alabileceğini, artık oyuncuların yapımdaki karakterlerinden bağımsız hareket etmeye başladıklarını anlatıyor.

Engin Akyürek, Neslihan Atagül ve Uraz Kaygılaroğlu’nun başrollerinde yer aldığı Sefirin Kızı dizisinin 2. sezonda daha etkili olması adına yeni karakterlerin de hikayeye eklenmesi önemli bir detay olacak.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Web Sitemizde ki içerikleri incelemek için reklam engelleyici eklentinizi kapatıp sayfanızı yenileyin..