Dizi & Sinema

Şebnem Bozoklu ile Erkan Petekkaya ilk kez bir dizide buluştu

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Gel Dese Aşk dizisiyle ekrana dönüş yapan ünlü oyuncu Şebnem Bozoklu, başrolü paylaştığı Erkan Petekkaya ile kariyerinde ilk ke

Gel Dese Aşk dizisiyle ekrana dönüş yapan ünlü oyuncu Şebnem Bozoklu, başrolü paylaştığı Erkan Petekkaya ile kariyerinde ilk kez karşılıklı rol yapıyor.

atv’nin Dizi TV programına konuşan ve Petekkaya ile uyumu yakaladıklarını anlatan Şebnem Bozoklu, “İlk defa çalışıyorum kendisi ile, son derece uyumlu, akıcı birbirini tamamlayan ve kolay sahneler çekiyoruz. İki oyuncu olarak uyumlu olduğumuzu söyleyebilirim” ifadelerini kulladı.

Yasemin karakteriyle dizide yer alan oyuncu, 20 yıllık evli eşi Murat’ın kızı yaşındaki bir kadın ile kendisini aldatmasının şokunu yaşayan birisi…

Sponsorlu İçerik

Ekibin nasıl olacağının okuma provalarından bile anlaşılabileceğini vurguladı ve “Zaten anlaşılır ekibin yana yana iken nasıl olacağı. Burada da öyle oldu, sette de çok rahat, kolay ve akıcı çalışıyoruz. Herkes de çok ilgili hem hikaye ile hem karakter ile hem o anın duygusu ve atmosferi ile… ” şeklinde konuştu.

Sponsorlu İçerik

Videodan detayları izleyebilirsiniz:

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Web Sitemizde ki içerikleri incelemek için reklam engelleyici eklentinizi kapatıp sayfanızı yenileyin..