Dizi & Sinema

Şampiyon dizisinde üst üste şoke eden gelişmeler!

Peki Şampiyon 25.bölümde neler izleyeceksiniz? İşte detaylar: Yaman hocayı kaybetmek herkesi derinden üzmüştür. Fırat, Zafer ve Nesli bir babayı kaybetmenin en

TRT 1 ekranlarında yayınlanan, Kafkas lakaplı eski şampiyon boksör Fırat Bölükbaşı’nın ringlere
dönme mücadelesini konu alan “Şampiyon”, yirmi beşinci bölümüyle ekranlara geliyor. 22 Mart Pazar akşamı saat 20.00’de yeni bölümüyle ekranlara gelecek olan “Şampiyon” da bu hafta neler olacak? Dizide üç büyük şok var.İlki Yaman hoca cephesinden geliyor. Erdal Özyağcılar diziye veda ediyor… Diğeri ise Gizem Karaca’nın canlandırdığı Elisa Elif’in gerçek niyetini Fırat öğrenecek… Ancak asıl şoku dizinin başrol oyuncusu Tolgahan Sayışman patlattı. Sayışman’ın ifadesine göre Şampiyon sezon sonunda muhtemelen de 34.bölümde final yapacak.

Peki Şampiyon 25.bölümde neler izleyeceksiniz? İşte detaylar: Yaman hocayı kaybetmek herkesi derinden üzmüştür. Fırat, Zafer ve Nesli bir babayı kaybetmenin en derin acısını aşamaktadırlar. Cenaze sırasında Yaman’ın vasiyeti olduğu ortaya çıkar.

Sponsorlu İçerik

Öte yandan Suna bir şekilde Elif’in asıl amacının Fırat ve Yaman’ı kullanıp Derviş’in
imparatorluğunun başına geçmek olduğunu öğrenmiştir. Elif’e herşeyini toplayıp gitmesini söyler.
Zafer, tefeciye olan borcunu bitirmek için kafes dövüşlerine devam etmektedir. Bu durum Tansel’in kulağına gider. Zafer için kötü bir planı vardır.

Sponsorlu İçerik

Paraların yerini öğrenen Elif ikilemde kalmıştır. Suna’ya Fırat’ı sevdiğini ve onun için mücadele edeceğini söyler. Kerem’in bir an önce boksa dönmek için kendini zorladığını gören Suna bu durumdan Nesli’yi sorumlu tutar ve ikilinin görüşmesini istemediğini söyler.

Yaman’ın mektubuna ulaşan Fırat Derviş’in paralarını Güneş’e bıraktığını öğrenmiştir. Ancak bu paralarla ilgili başka bir planı vardır. Bu konuda Suna’dan yardım ister.

Fırat’ı takip ederek paraların yerini öğrenen Tansel ve Duman paraları alırken onları bekleyen kötü sürprizden haberleri yoktur.

Suna, Elif ile ilgili gerçeği kanıtlı bir şekilde Fırat’a gösterir. Fırat şok olur. “Şampiyon” yirmi beşinci bölümüyle 22 Mart Pazar saat 20.00’de TRT 1’de!

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Web Sitemizde ki içerikleri incelemek için reklam engelleyici eklentinizi kapatıp sayfanızı yenileyin..