Dizi & Sinema

Ramo dizisinde mermilerden daha çok duygular can acıtacak!

BKM imzalı, Show TV’nin sevilen dizisi Ramo’nun 10. bölüm tanıtımı yayınlandı. Yavuz’un Alpay’ı bulma ve yok etme görevini Ramo’ya verdiği tanıtımda aksiyon dol

BKM imzalı, Show TV’nin sevilen dizisi Ramo’nun 10. bölüm tanıtımı yayınlandı. Yavuz’un Alpay’ı bulma ve yok etme görevini Ramo’ya verdiği tanıtımda aksiyon dolu sahneler nefesleri kesiyor. Ramo ve Sibel’in romantik anları dikkat çekerken, “Ah Yalan Dünya” şarkısı izleyenlere duygusal anlar yaşatıyor. Neco, Fatoş’a aşkını itiraf ederken, Fidan Yavuz’u bir kadın ve çocukla görüyor. Ramo’nun arkasından gizlice biri yaklaşırken patlayan silah sesi “Ramo vuruldu mu?” sorusunu akıllara getiriyor.

Ramo’nun 10. yeni bölümünde Sibel’in zehirden kurtulduğunu, Ramo’nun Alpay’ı öldürmek için intikam yemini ettiğini, Neco’nun Fatoş’a ilk duygusal dokunuşunu, aşkın gücünü görebilirsiniz. Fidan’ın duygusal kırılması da sizleri etkileyecek. Ramo dizisinin 10.bölümünde yine mermiler sıkılacak, yine aksiyon durmayacak ama en çok da duygusal anlar canları acıtacak.

Sponsorlu İçerik

RAMO’DA 9. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Sponsorlu İçerik

Ramo’yu kurtaran Yavuz, Cihangir Bey’e tüm gerçekleri anlatmadığını söyleyip; Ramo ile birlikte hareket etmeye karar verdi. Alpay’ın beklenmedik saldırıları sonucunda mahalle yangın yerine dönerken, Cavidan ve Doğan vuruldu; Taklacı ise hayatını kaybetti. Hasan ve Şahin bir süre dirense de ikili Alpay’ın adamları tarafından rehin alındı. Eş zamanlı olarak Durdu Baba’nın da mekanına saldırı oldu fakat mekan düşmek üzereyken Boz; Fatoş, Arap ve Durdu Baba’yı kurtardı.

Süleyman’ı saldırıların arasından kaçırmayı başaran Halef ise, Süleyman’dan kendi gerçeklerini öğrenmek istedi. Süleyman’ın konvoyuna saldıran, Sibel ve Neco’yu da alan Alpay kaçırdığı tüm rehineleri bir depoya kapattı ve elindeki kozu kullanarak komisyonla pazarlık yapmak için buluştu. Alpay elindekilere karşı komisyonun başına geçmeyi teklif etti ve düşünmeleri için süre verdi. Ramo, rehinelerin yerini öğrenmek için Alpay’ı gizlice takip etti.

Bu sırada depoda yaşanan arbedede Hasan vuruldu. Sibel elinden geleni yapsa da Hasan için zaman daralıyordu. Ramo’dan öğrendiği bir numara ile kelepçelerden kurtulan Sibel, Ramo’ya konumunu bildirdi. Harekete geçen Ramo, Yavuz’la birlikte ortak bir baskın düzenlemeye karar verdi. Pazarlığı kabul etmediklerini anlayan Alpay rehineleri sırayla öldürmeye başladı. O sırada gelen Ramo ve Yavuz ise rehineleri kurtardı. Ancak Alpay son anda kaçarken Sibel’i de aldı.

Sibel’i Alpay’ın götürdüğünü fark eden Ramo arabayla onu takibe aldı ve önlerini kesti. Kaçmayı kafasına koyan Alpay, Ramo’yu etkisiz hale getirmek için Sibel’in koluna bir zehir enjekte etti. Sibel, Ramo’nun kucağına yığılırken Ramo, sevdiği kadını kurtarabilecek miydi?

BKM imzalı, senaryosunu Yılmaz Şahin’in kaleme aldığı, yönetmen koltuğunda Yağız Alp Akaydın’ın oturduğu dizide ‘Ramo’ karakterine can veren Murat Yıldırım ile beraber Esra Bilgiç, İlker Aksum, Yiğit Özşener, Görkem Sevindik, İdil Fırat, Cemre Baysel, İlhan Şen, Sacide Taşaner ve Macit Koper gibi oyuncular yer alıyor.

Ramo, Salı akşamı saat 20.00’de yeni bölümüyle Show TV’de!

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Web Sitemizde ki içerikleri incelemek için reklam engelleyici eklentinizi kapatıp sayfanızı yenileyin..