Dizi & Sinema

Poyraz Karayel’den sonra İlker Kaleli’den de bu beklenirdi!

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Öğretmen dizisiyle ekrana dönüş yapan ünlü oyuncu İlker Kaleli, Poyraz Karayel dizisinde öyle farklı bir portre çizmişti ki, on

Öğretmen dizisiyle ekrana dönüş yapan ünlü oyuncu İlker Kaleli, Poyraz Karayel dizisinde öyle farklı bir portre çizmişti ki, onu sıradan bir rolde görmek hayranları için hayal kırıklığı olurdu.

Fox TV ekranında şu ana kadar 3 bölümü yayınlanan Öğretmen dizisinde Akif öğretmen olarak izlediğimiz oyuncu, dikkat çeken bir performansa imzasını atıyor. Poyraz Karayel’de başına buyruk, korkusuz ve kendine münhasır bir rolde yer alan ünlü oyuncu Öğretmen dizisinde normalden çok farklı bir kimliğe büründü…

Aslında Akif öğretmenin önemli bir amacı var ama henüz büyük resmi göremiyoruz. Rüya’nın öldüğünü ve sınıftan birilerinin onu bu yola sürüklediğini anladık.Daha diğer detaylar ortada yok.

Sponsorlu İçerik

İlker Kaleli, Akif Erdem karakteri ile sırları barındırıyor. Ancak çevresinde onu tanıyan, seven herkes de bu yolda ona yardımcı oluyor. Rüya’nın babası pazarcı Ziya’dan, eşi Zeynep’in babasına ve polis müdürüne kadar herkes onun yanında. Yani yaptığını doğru buluyorlar.

Sponsorlu İçerik

Peki büyük resimde ne var? İşte Öğretmen dizisinde puzzle’ın daha ilk dönemlerini yaşıyoruz. Olaylar geliştikçe o puzzle tamamlanacak ve dizide Akif Erdem’in neden bu yola sürüklendiği de ortaya çıkacak.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Web Sitemizde ki içerikleri incelemek için reklam engelleyici eklentinizi kapatıp sayfanızı yenileyin..