Dizi & Sinema

Payitaht Abdülhamid dizisinde skandal olay!

Payitaht Abdülhamid 114. Bölümüyle 27 Mart Cuma Akşamı TRT 1’de izleyicileriyle buluşacak. 4.sezonuyla izleyicilerin karşısına geçmeye devam eden dizinin yeni b

Payitaht Abdülhamid 114. Bölümüyle 27 Mart Cuma Akşamı TRT 1’de izleyicileriyle buluşacak. 4.sezonuyla izleyicilerin karşısına geçmeye devam eden dizinin yeni bölümünde Abdülhamid’e suikast düzenlenecek. Dizide bir skandal yaşanacak. Hechler’in padişahı vurduğu söylentisi yayılacak ve ortalık fena karışacak. Koronavirüs tedbirleri nedeniyle geçtiğimiz haftadan bu yana dizi setinde çekimler durduruldu. Ancak elde 3-4 bölüm stok olduğu ve izleyicilere yansıtılmadan bu dönemin atlatılmaya çalışıldığı biliniyor.

TRT1 ekranlarında yayınlanan ve Cuma akşamları izleyicilerini ekran başına kilitleyen dönem dizisi
“Payitaht Abdülhamid” yüz on dördüncü bölümüyle ekranlara geliyor. Her bölümü merakla ve heyecanla beklenen sevilen dizi “Payitaht Abdülhamid”in yeni bölümünde neler olacak? İşte detaylar:

Sponsorlu İçerik

Demiryolu işinde istediğini alamayan Hechler, Abdülhamid’e bir saldırı planlar ve Robert’ı kullanır. Robert, Hechler’in gönderdiği silahı saray bahçesinde Abdülhamid’e doğrultur. Patlayan silah sesi Payitaht sokaklarını sarar. Gazeteler hünkarın suikaste kurban gittiğini yazar.Hechler’in planı ise daha yeni başlamaktadır.

Sponsorlu İçerik

Sırada Abdülhamid’in öldüğünü düşünen ve içine düştüğü cendereden bir çıkış yolu arayan Mahmut vardır. Hechler, limandaki kargaşadan istifade ederek bir araba dolusu dinamiti Payitahta sokmayı başarmıştır. Halil Halid ve adamları dinamitlerin peşine düşer.

Bidar Abdülhamid’le araları düzeldiği için mutluyken, Naime’nin duyguları  Kemalettin’den dolayı
allak bullaktır. Blavatsky, Osmanlı’ya salgın bir hastalık yaymak üzere geliştirdiği biyolojik silahı harekete geçirmek üzeredir.

Zekiye ise Londra’da sandığı kocasının Payitaht’ta görülmüş olmasından dolayı şüpheye düşer. Hafiyenin kendisine getirdiği bilgiyle bir eve gider ve orda öğrendiği gerçekle dünyası başına yıkılır. Acı gerçekle yüzleşen Zekiye’nin başına gelecek büyük felaket ne olacak?

Blavatsky’nin biyolojik silahı büyük bir salgın mı başlatacak? Halil Halid, dinamitleri yürekleri yakmadan bulabilecek mi? Abdülhamid, Hechler’in kurduğu acımasız tuzaktan kurtulabilecek mi?Tüm bu soruların cevapları Payitaht Abdülhamid’in 114. bölümünde…

Payitaht Abdülhamid, 114. bölüm 27 Mart Cuma akşamı saat 20.00’de TRT 1’de!

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Web Sitemizde ki içerikleri incelemek için reklam engelleyici eklentinizi kapatıp sayfanızı yenileyin..