Dizi & Sinema

Payitaht Abdülhamid dizisi yeni bölümde beklenmedik gelişmeler!

TelevizyonGazetesi.com / Detay – TRT1 ekranlarının sevilen dizisi Payitaht Abdülhamid, 27 Mart Cuma günü izleyicilerle 114.yeni bölümü ile buluşacak. Bülent İna

TRT1 ekranlarının sevilen dizisi Payitaht Abdülhamid, 27 Mart Cuma günü izleyicilerle 114.yeni bölümü ile buluşacak. Bülent İnal, Özlem Conker,Bahadır Yenişehirlioğlu, Hakan Boyav ve Gürkan Uygun’un başrollerinde yer aldığı dizinin bu bölümünde heyecanlar yaşayacaksınız. Abdülhamid’e suikast girişiminin yapılacağı yeni bölümde farklı duygular yaşayacaksınız.Haberimizin devamında hem 114. bölüm 2. fragmanını hem de yeni bölüm özetini bulabilirsiniz.

Demiryolu işinde istediğini alamayan Hechler, Abdülhamid’e bir saldırı planlar ve Robert’ı kullanır. Robert, Hechler’in gönderdiği silahı saray bahçesinde Abdülhamid’e doğrultur. Patlayan silah sesi Payitaht sokaklarını sarar. Gazeteler hünkarın suikasta kurban gittiğini yazar.Hechler’in planı ise daha yeni başlamaktadır.

Sponsorlu İçerik

Sırada Abdülhamid’in öldüğünü düşünen ve içine düştüğü cendereden bir çıkış yolu arayan Mahmut vardır. Hechler, limandaki kargaşadan istifade ederek bir araba dolusu dinamiti Payitahta sokmayı başarmıştır. Halil Halid ve adamları dinamitlerin peşine düşer.

Sponsorlu İçerik

Bidar Abdülhamid’le araları düzeldiği için mutluyken, Naime’nin duyguları Kemalettin’den dolayı
allak bullaktır. Blavatsky, Osmanlı’ya salgın bir hastalık yaymak üzere geliştirdiği biyolojik silahı harekete geçirmek üzeredir.

Zekiye ise Londra’da sandığı kocasının Payitaht’ta görülmüş olmasından dolayı şüpheye düşer. Hafiyenin kendisine getirdiği bilgiyle bir eve gider ve orda öğrendiği gerçekle dünyası başına yıkılır. Acı gerçekle yüzleşen Zekiye’nin başına gelecek büyük felaket ne olacak?

Blavatsky’nin biyolojik silahı büyük bir salgın mı başlatacak? Halil Halid, dinamitleri yürekleri yakmadan bulabilecek mi? Abdülhamid, Hechler’in kurduğu acımasız tuzaktan kurtulabilecek mi?Tüm bu soruların cevapları Payitaht Abdülhamid’in 114. bölümünde…

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Web Sitemizde ki içerikleri incelemek için reklam engelleyici eklentinizi kapatıp sayfanızı yenileyin..