Dizi & Sinema

Öğretmen dizisinde Ceren Moray sonunda oyuna dahil oldu!

TelevizyonGazetesi.com /Detay – Fox Tv ekranlarında yayınlanmakta olan Öğretmen dizisinin ilk 3 bölümünde Zeynep karakterine hayat veren Ceren Moray’ı pek de fa

Fox Tv ekranlarında yayınlanmakta olan Öğretmen dizisinin ilk 3 bölümünde Zeynep karakterine hayat veren Ceren Moray’ı pek de fazla göremedik. Oyuncu, rolü gereği geri plandaydı ve hayranları da bu durumdan pek de hoşnut değildi.

Öğretmen dizisinin 4. bölümünden 3. fragman yayınlandı.Ceren Moray’ın dizide iyileştiğini ama hafızasının yerinde olmaması nedeniyle geçmişi hatırlamadığını ama oyuna dahil olduğunu göreceksiniz.

En son Avlu dizisinde izlediğimiz oyuncu, 4. bölüm ile birlikte hayranlarının karşısına daha fazla çıkacak ve merakla bekleyenlerin de arzuları yerine gelecek.

Sponsorlu İçerik

Zeynep, kendisine çarpan kişinin Akif Erdem olduğunu söylüyor. Geçmiş ile ilgili hiçbir şey hatırlamıyor. Akif ile telefonda konuşuyorlar ve “Eğer şu an yaptığın şeyi benim için yapıyorsan yapma. O çocukları bırak, ne olursun yapma, yapma Akif” diye seslendi.

Sponsorlu İçerik

Bakalım Zeynep’i bu çağrısı karşılık bulacak mı? Öğretmen dizisinin 4. bölümünden 3. fragmanı videoda bulabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Web Sitemizde ki içerikleri incelemek için reklam engelleyici eklentinizi kapatıp sayfanızı yenileyin..