Dizi & Sinema

Öğretmen dizisi yeni bir şok dalgası yaratacak!

TelevizyonGazetesi.com / Detay – İlk bölümü 4 Mart Çarşamba akşamı yayınlanan Öğretmen dizisi, farklı konusu ve başarılı performansı ile çok konuşulmuştu.Dizi s

İlk bölümü 4 Mart Çarşamba akşamı yayınlanan Öğretmen dizisi, farklı konusu ve başarılı performansı ile çok konuşulmuştu.Dizi sosyal medyada büyük yankı bulduktan sonra Fox TV tarafından tam 5 kez tekrarı verildi.

11 Mart Çarşamba akşamı ise saat 20.00’de Öğretmen dizisinin 2.bölümü izleyicilerle buluşacak. Akif öğretmen ve ona yardım edenlerin amacının ne olduğu ve geçmişte neler yaşandığı çok merak ediliyor. Dizinin 2.bölümünde de izleyicileri bir şok dalgası bekliyor…

Sponsorlu İçerik

İlker Kaleli, Ceren Moray, Afra Saraçoğlu,Serkan Keskin, Serhat Kılıç ve Şerif Erol’un başrollerinde yer aldığı dizide olaylar iyice büyüyecek.Zeynep karakteri ile Ceren Moray daha fazla rol alacak.

Sponsorlu İçerik

Peki 2. bölümde neler izleyeceksiniz? İşte detaylar:

Küçükkapı Lisesi 12A öğrencileri; geceyi arkadaşlarının öldüğü sınıfta geçirmişlerdir. Ertesi gün yaşadıkları sinir harbinin de etkisiyle bitkin düşmüşken Akif Erdem, sınıfa girer ve ikinci sorusunu sorar.

Rüya’nın hayatını mahveden sahte doping videosunu sosyal medyada yayan kişi aralarından kimdir?

Öğrenciler; bir yandan canlarını kurtarmak için çabalarken bir yandan da gerçeklerin sandıkları kadar basit olmadığıyla yüzleşeceklerdir.

Küçükkapı Lisesi’ni bombalayan Akif’in haberleri ülkede gündem konusu olurken, komadan uyanan Zeynep’in bunları görmesi an meselesidir.

Yılmaz, Zeynep’e olayları sorar ama onun hiçbir şeyden haberi yoktur. Akif ile Metin Müdür’ün bağlantısı da yeni bölümde ortaya çıkacak mı merakla bekleniyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Web Sitemizde ki içerikleri incelemek için reklam engelleyici eklentinizi kapatıp sayfanızı yenileyin..