Dizi & Sinema

Kuzey Yıldızı’nın komik adamı Toygan Avanoğlu, İsmail Demirci’ye laf attı!

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Ünlü oyuncu Toygan Avanoğlu, şu aralar Show TV ekranında Cumartesi akşamları yayınlanmakta olan Kuzey Yıldızı dizisinde başrold

Ünlü oyuncu Toygan Avanoğlu, şu aralar Show TV ekranında Cumartesi akşamları yayınlanmakta olan Kuzey Yıldızı dizisinde başrolde yer alıyor. Avanoğlu, setin adeta neşesi konumunda. İsmail Demirci ve Aslıhan Güner’i başrolde buluşturan dizinin Sefer reisi Toygan Avanoğlu, sadece ekran başında değil, Ordu’da çekimleri süren dizinin setinde de arkadaşlarını bir hayli güldürüyor.

İsmail Demirci yaptığı itirafta en çok Toygan Avanoğlu’na güldüğünü, normalde de çok komik birisi olduğunu söylemişti. Avanoğlu, set karavanında soru cevap programına katıldı. Youtube’daki Kuzey Yıldızı kanalında yayınlanan videoda özellikle Kuzey ile Sefer sahnelerinde Kuzey’in Sefer nedeniyle düştüğü hallere çok güldüğünü belirterek İsmail Demirci’ye laf attı.

İzlerken bütün karakterlere güldüğünden bahseden oyuncu, Aslıhan Güner’in canlandırdığı Yıldız karakterinin hallerini ve oyuncuyu çok sevdiğini de ifade etti.

Sponsorlu İçerik

Avanoğlu, “İsyan” isimli şarkıyı da gitar ile birlikte seslendirdi. O anları videoda bulabilirsiniz.

Sponsorlu İçerik

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Web Sitemizde ki içerikleri incelemek için reklam engelleyici eklentinizi kapatıp sayfanızı yenileyin..