Dizi & Sinema

Kuzey Yıldızı dizisinde aşk galip gelecek

Show TV’nin sevilen dizisi Kuzey Yıldızı’nın 24. bölüm 2. tanıtımı yayınlandı. Yıldız’ın hapse girdiği tanıtımda “Allah kurtarsın!” sözleri yankılanıyor. Kuzey,

Show TV’nin sevilen dizisi Kuzey Yıldızı’nın 24. bölüm 2. tanıtımı yayınlandı. Yıldız’ın hapse girdiği tanıtımda “Allah kurtarsın!” sözleri yankılanıyor. Kuzey, Ruhi’den teslim olmasını isterken aldığı cevapla şaşırıyor. Yıldız’ın, Kuzey ve kızlarına öfkesi dinmezken, Kuzey aşkından vazgeçmiyor. Çetin’in kaçırıldığı anlar dikkat çekerken, Yıldız’ın hastane odasında olması merak uyandırıyor.

Yapımcılığını Süreç Film’in üstlendiği, yönetmen koltuğuna Ersoy Güler’in oturduğu Kuzey Yıldızı-İlk Aşk’ın başrollerini Aslıhan Güner ve İsmail Demirci paylaşırken, dizide Toygan Avanoğlu, Cezmi Baskın, Zeynep Kankonde, Hüseyin Soysalan, Uğur Demirpehlivan gibi birçok başarılı isim de rol alıyor.

Sponsorlu İçerik

Şule’nin boşanmayı kabul etmesi ise Kuzey’i şoke ediyor. Kuzey ve Yıldız’ın aşk hikayesini romantik ve komik bir anlatımla seyirciyle buluşturan Kuzey Yıldızı-İlk Aşk, her Cumartesi Show TV’de ekrana geliyor.

Sponsorlu İçerik

KUZEY YILDIZI İLK AŞK’IN 23. BÖLÜMÜNDE NELER OLDU?

Çetin’i vuran kişinin Ruhi çıkması üzerine herkes şoke oldu. Yıldız yaşadığı hayal kırıklığı ve öfkeyle Kuzey’i hayatından tamamen çıkarmaya karar verdi. Kuzey kendini açıklamaya çalışsa da Yıldız için bunun bir anlamı yoktu. Sefer, Nahide’ye gerçekleri söylemesi için Tülin’den yardım isterken Kuzey’in tüm planını da anlatmak zorunda kaldı. Tülin, Nahide ve Sefer aşkını kurtarırken Yıldız ve Kuzey aşkına son darbeyi vurdu.

Kuzey ile yıllar önce ilişkisini olduğunu söyleyerek Yıldız’ı bir kez daha yıktı. Şule, Çetin’e onu vuranın Yıldız olduğunu söylemesi için para verirken Tülin ile de işbirliği içinde olduğu öğrenildi. Yıldız, Kuzey’i affetmemekte ne kadar kararlıysa Kuzey de Yıldız’ı ikna etmek için o kadar kararlıydı. Kızları ile birlikte Yıldız’ın önünü kesip her şeyi anlatmaya çalışsa da büyük bir öfkeyle karşılaştı.

Kuzey, Yıldız’ın peşini denizde de bırakmadı ve iki inatçı aşık Karadeniz’in hırçın sularına açıldı. Yıldız artık Kuzey’in ikna olmayacağını anlayarak son kozunu kullanmaya karar verdi. 20 yıllık çeyizini, boynundaki pusulayı ve parmağındaki tek taşı Kuzey’in gözü önünde ateşe attı. Yıldız 20 yıllık aşkını kül ederken, Kuzey bu aşkı yeniden alevlendirmek için savaşmaya devam edecek miydi?

Kuzey Yıldızı İlk Aşk’ın yeni bölümü 7 Mart Cumartesi akşamı saat 20.00’de Show TV’de!

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Web Sitemizde ki içerikleri incelemek için reklam engelleyici eklentinizi kapatıp sayfanızı yenileyin..