Dizi & Sinema

Kuruluş Osman dizisinde şer ittifakına hançer saplanacak!

Televizyon ekranlarının en çok beğenilen yapımlarından birisi de Kuruluş Osman… Diriliş Ertuğrul’un ardından yeni sezonda yeni konsepti ile yayına başlayan di

Televizyon ekranlarının en çok beğenilen yapımlarından birisi de Kuruluş Osman… Diriliş Ertuğrul’un ardından yeni sezonda yeni konsepti ile yayına başlayan dizi, Burak Özçivit’in başrolünde emin adımlarla yolculuğunu sürdürüyor. 1 Nisan Çarşamba akşamı Kuruluş Osman dizisinin 17. yeni bölümünü ekranda izleyebilirsiniz.

Peki dizide izleyicileri neler bekliyor? Osman Bey, şer ittifakını durdurabilecek mi? Osman Bey, Moğol-Bizans ittifakına engel olmak için mücadele edecek. Dizinin yeni bölümünden detayları ve fragmanı haberimizde bulabilirsiniz:

Osman Bey, Moğol-Bizans ittifakına engel olabilecek mi? Dündar, Osman Bey’e karşı nasıl bir plan kuracak? Moğolların desteğini arkasına alan Alişar, uç bölgesinde otoritesini yeniden kurabilecek mi? Balgay intikam için neler yapacak?

Sponsorlu İçerik

Sponsorlu İçerik

Gündüz Bey, beylik görevinde nasıl zorluklar bekliyor? Tüm bu sorular çarşamba akşamı 20:00’de ATV ekranında yanıt bulacak.

Yapımcılığını Mehmet Bozdağ’ın; genel yönetmenliğini Metin Günay’ın ve başrolünü Osman Bey karakteriyle Burak Özçivit’in üstlendiği Kuruluş Osman’ büyük sürprizlerle ve heyecanla dolu yeni bölümleriyle her çarşamba ATV’de.

KURULUŞ OSMAN
Yapım: Bozdağ Fi̇lm
Proje Tasarım: Mehmet Bozdağ
Yapımcı: Mehmet Bozdağ
Genel Yönetmen: Metin Günay
Yönetmenler: Ahmet Yılmaz-Fethi Bayram
Senaryo: Mehmet Bozdağ, Atilla Engin, Aslı Zeynep Peker Bozdağ, Ozan Bodur

OYUNCULAR: Burak Özçivit (Osman Bey), Nurettin Sönmez (Bamsı), Ragıp Savaş (Dündar), Saruhan Hünel (Alişar), Didem Balçın (Selcan Hatun), Yurdaer Okur (Balgay), İsmail Hakkı (Samsa), Seda Yıldız (Şeyh Edebalı), Ayşegül Günay (Zöhre), Tuğrul Çetiner (Yannis), Eren Vurdem (Konur Alp), Alma Terzic (Sofia), Celal Al (Abdurrahman Alp), Emre Basalak (Gündüz), Burak Çelik (Kongar), Abidin Yerebakan (Akça Derviş), Özge Törer (Bala Hatun), Buse Arslan (Aygül), Aslıhan Karalar (Burçin), Burak Sarımola (Andreas), Açelya Özcan (Ayşe Hatun), Emel Dede (Gonca), Atilla Güzel (Dumrul), Tolga Akkaya (Ayaz), Yiğit Uçan (Boran), Latif Koru (Salvador), Çağrı Şensoy (Cerkutay), Ali Sinan Demir (Tursun), Şevket Çapkınoğlu (Megala), Ayşen Gürler (Helen)

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Web Sitemizde ki içerikleri incelemek için reklam engelleyici eklentinizi kapatıp sayfanızı yenileyin..