Dizi & Sinema

Koronavirüs nedeniyle moraller bozuk, Kuruluş Osman size iyi gelecek!

Ekranda kahramanlık hikayeleri anlatan yapımların olması izleyicileri çok olumlu etkiliyor ve bu noktada Kuruluş  Osman da öne çıkıyor. Fox TV’de Savaşçı dizisi

Ekranda kahramanlık hikayeleri anlatan yapımların olması izleyicileri çok olumlu etkiliyor ve bu noktada Kuruluş  Osman da öne çıkıyor. Fox TV’de Savaşçı dizisi gibi Kuruluş Osman da netice olarak bir kahramanlık hikayesine dayanıyor. Koronavirüs nedeniyle bugünlerde morali bozulan ve evlerine kapananlar için televizyon iyi bir zaman geçirme aygıtı… atv’nin dizisi de bu haftaki bölümüyle bozulan moralleri düzeltecektir. Kuruluş Osman’ın 18 Mart Çarşamba saat 20:00’de ekrana gelecek onbeşinci bölümünde, Osman Bey ve alpleri, Balgay’ın ve Moğollar kuvvetlerinin karşısına çıkıyor!

Ağabeyi Gündüz’ün Balgay tarafından tutsak edildiğini öğrenen Osman Bey, alpleriyle birlikte Balgay’ın ve Moğol kuvvetlerini tuzağa düşürür. Dündar Bey Moğollara verdiği tavizler yüzünden obada zor günler geçirirken, Samsa Çavuş’u da yanına alan Osman Bey, Moğollara ve Balgay’a karşı hamlesini yapar…

Balgay’ı tuzağa düşüren Osman Bey, Moğollardan Kayıların intikamını alabilecek mi? Pusuya düşen Balgay’ın akıbeti ne olacak? Osman Bey, Balgay tarafından işkence gören ağabeyi Gündüz Bey’in kurtarabilecek mi? Bala Hatun iyileşebilecek mi?

Sponsorlu İçerik

Osman Bey, Dündar Bey’den nasıl hesap soracak? Samsa Çavuş ve Osman Bey yeniden buluşması dengeleri nasıl değiştirecek? Sofia’yı ele geçiren Osman Bey, nasıl bir oyun kuracak?

Sponsorlu İçerik

Tüm bu sorular çarşamba akşamı 20:00’de ATV ekranında yanıt bulacak.

Yapımcılığını Mehmet Bozdağ’ın; genel yönetmenliğini Metin Günay’ın ve başrolünü Osman Bey karakteriyle Burak Özçivit’in üstlendiği Kuruluş Osman’ büyük sürprizlerle ve heyecanla dolu yeni bölümleriyle her çarşamba ATV’de.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Web Sitemizde ki içerikleri incelemek için reklam engelleyici eklentinizi kapatıp sayfanızı yenileyin..