Dizi & Sinema

Koronavirüs gelişmelerinden sıkılanlar için Kuzey Yıldızı ilaç gibi!

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Show TV ekranında Cumartesi akşamları yayınlanmakta olan Kuzey Yıldızı dizisinde komedi, eğlence izleyicileri bekliyor. Dizinin

Show TV ekranında Cumartesi akşamları yayınlanmakta olan Kuzey Yıldızı dizisinde komedi, eğlence izleyicileri bekliyor. Dizinin 26.yeni bölümü 21 Mart Cumartesi akşamı saat 20.00’de ekrandaki yerini alacak. Koronavirüs haberleri ile hafta boyu gerilen izleyiciler, Kuzey Yıldızı ile bir süre bu gündemin dışına çıkabilir.

Kuzey Yıldızı-İlk Aşk’ın bu akşam ekrana gelecek 26. bölümünde Yıldız, Kuzey’i kendinden uzaklaştırmak isterken neredeyse onun hayatına mal olacaktır. Sevdiği adamı kurtarmak için çırpınır. Kuzey’in söylediği belki de sonunda gerçek olacaktır. Uslanmaz aşığın ölümü de hayata dönmesi de Yıldız’ın elinden olacaktır.

Sponsorlu İçerik

Yıldız, istemeden de olsa böyle bir şeye sebep olduğu için büyük bir vicdan azabı içindedir. Bu aşk sonunda ikisinden birinin sonu olacaktır. Buna dur demesi gerekmektedir. Kuzey, verdiği büyük sınavın sonunda ödülle karşılaşacağını zannederken öncekinden daha büyük setlerle burun buruna gelir. Yıldız, hiç olmadığı kadar kesindir. Talihsiz aşığımız Kuzey, elini neye atsa sonunda hüsrana uğramaktadır.

Sponsorlu İçerik

Varlığıyla çözemediğini, yokluğuyla çözmeye karar verir. Böyle de çözülmüyorsa eğer belki de Yıldız haklıdır. Bu aşk, ikisine de sadece acı vermektedir. Bunu anlamasının tek bir yolu vardır. Bu yüzden sırra kadem basar. Kuzey’in kendini kaybettirmek için girdiği tünelin sonunda onu göz kamaştıran bir ışık mı yoksa sonsuz bir karanlık mı beklemektedir? Yoksa kimsenin göremediği üçüncü bir seçenek var mıdır?

Yapımcılığını Süreç Film’in üstlendiği, yönetmen koltuğuna Ersoy Güler’in oturduğu, Kuzey Yıldızı-İlk Aşk’ın başrollerini Aslıhan Güner ve İsmail Demirci paylaşırken dizide, Toygan Avanoğlu, Cezmi Baskın, Zeynep Kankonde, Hüseyin Soysalan, Uğur Demirpehlivan gibi birçok başarılı isim de rol alıyor.

Kuzey Yıldızı-İlk Aşk, bu akşam saat 20.00’de yeni bölümüyle Show TV’de!

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Web Sitemizde ki içerikleri incelemek için reklam engelleyici eklentinizi kapatıp sayfanızı yenileyin..