Dizi & Sinema

Koronavirüs en çok da Survivor’a yaradı!

TelevizyonGazetesi.com / Detay – TV8 ekranında yayınlarına devam eden Survivor 2020 yarışmasında heyecan giderek artıyor. Ekranlarda dizilerin yeni bölümlerinin

TV8 ekranında yayınlarına devam eden Survivor 2020 yarışmasında heyecan giderek artıyor. Ekranlarda dizilerin yeni bölümlerinin çok az olması, izleyicilerin Survivor heyecanını tercih etmesinde en önemli sebep.

Birçok dizi, koronavirüs salgını nedeniyle yayınlanamıyor. Setlerdeki çalışmalar 1 aydan uzun süredir durduruldu. Birkaç tane devam edebilen dizi bulunuyor. Bunlardan bazıları evden çekimler yaparken, bazıları ise sağlık önlemlerini alarak sette çalışıyor.

Televizyon ekranında dizilerin olmaması ise Survivor yarışmasına yaradı. Daha önceki yıllarda Survivor zaten çok izlenen bir yapımda.Ama birkaç yıldır o kadar da etkili değildi. Koronavirüs salgını ile birlikte Survivor 2020 yarışması öne çıktı.

Sponsorlu İçerik

Milliyet Cadde yazarlarından Ali Eyüboğlu bu durumu köşesinde yazdı.

Sponsorlu İçerik

Eyüboğlu, şöye diyor: Seyircisi çok yapımların yeni bölümlerinin ekranda olmaması elbette ki ‘Survivor’a alan açtı. Ama şu gerçekler de unutmamalı… Reytinglerde açık ara birincilik ‘Survivor’ için yeni bir şey değil. Acun Ilıcalı’nın sunduğu yarışma, ekranlarda olduğu yıllarda birçok sezon yaşandı. Rakip kanalların yayın planlarını ‘Survivor’a göre değiştirdiği çok oldu. Bu sezon, ‘Ünlüler’ geniş kitlelerin merakla takip edeceği isimler değil ama yarışmada şu günlerde aksiyon tavan…

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Web Sitemizde ki içerikleri incelemek için reklam engelleyici eklentinizi kapatıp sayfanızı yenileyin..