Dizi & Sinema

Kalk Gidelim hayranları yeni konsept ve büyük değişikliğe dikkat!

TelevizyonGazetesi.com / Detay – TRT1 ekranlarının sevilen dizisi Kalk Gidelim, 3 sezondur izleyici ile buluşmaktaydı. Ancak koronavirüs salgını nedeniyle 1 ayd

TRT1 ekranlarının sevilen dizisi Kalk Gidelim, 3 sezondur izleyici ile buluşmaktaydı. Ancak koronavirüs salgını nedeniyle 1 aydır sette çalışmalar yapılamıyor. Dizi ekibi yeni duruma uygun yeni bir konsept hazırladı. Artık yeni bir dizimiz olduğunu da söyleyebiliriz. Kalk Gidelim Eve geliyor.

Kalk Gidelim, Cumartesi akşamları yayınlanıyordu. Ancak yeni dizi Kalk Gidelim Eve 24 Nisan Cuma akşamı saat 21.30’da izleyicilerle buluşacak. Bu önemli değişikliğe dikkat. Ayrıca dizinin oyuncuları yeni yapımda kendilerine sağlanan teknik imkanlarla yeni bir hikaye ile hareket edecek.

Sponsorlu İçerik

Kalk Gidelim Ailesi, sosyal mesafeye dikkat çekiyor ve yepyeni bir formatla izleyicisi ile buluşuyor. Oyunculara yapım şirketi tarafından sağlanan teknik malzemeler ile görüntü kalitesi son derece iyi…Oyuncuların önemli bir bölümü evlerinden kendileri çekimleri yapıyor.

Sponsorlu İçerik

Sosyal mesafe kuralı çerçevesinde gerekirse yardımcı bir teknik eleman da çekimde bulunabiliyor. Dizinin yönetmeni Mustafa Şevki Doğan da tüm ekibi uzaktan yönetiyor.

Ufuk Özkan, Erkan Sever, Mehtap Bayri, Ayça Varlıer, Aslı Omağ, Hayrettin, Kerim Yağcı, Alper Saylık, Can Kıran, Sena Çakır, Ali Dinç , Dilara Gül Demiral ve Bayazıt Gülercan dizinin kadrosunda yer alan önemli isimler. İşte Kalk Gidelim Eve dizisinin ilk fragmanı:

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Web Sitemizde ki içerikleri incelemek için reklam engelleyici eklentinizi kapatıp sayfanızı yenileyin..