Dizi & Sinema

Jet Sosyete oyuncuları Türkiye’de bir ilke imza attı!

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Jet Sosyete oyuncuları evlerinde dizi çekti, Star’da yayınlanacak! Ünlü oyuncu ve senarist Gülse Birsel, daha önce instagram he

Jet Sosyete oyuncuları evlerinde dizi çekti, Star’da yayınlanacak! Ünlü oyuncu ve senarist Gülse Birsel, daha önce instagram hesabından bilgilendirmelerde bulunmuş ve Jet Sosyete dizisi oyuncularının kendi imkanları ile evlerinden çektikleri “evde kal” temalı videoların birleştirilmesi ile bir dizi bölümü yapıldı.

Birsel,”Önce Star’da, önce televizyonda seyredeceğiz hep birlikte. Aslında bunun sebebi biraz da bir bölüm daha yapalım diye bir şey değil… Herkesin şu anda yaşadıklarını biraz paylamak, biraz insanlara neşe, iyimserlik, ümit… Onun için de televizyondan yayınlanması daha tatlı olacak, daha geniş kitleye ulaşacak.Bakalım inşallah beğenirler” ifadesini kullandı.

Sponsorlu İçerik

Malzeme sıkıntısı olmayan bir durum yaşadıklarını da ifade eden Birsel, daha önce de sosyal medya üzerinden yaptığı bilgilendirmelerle detayları vermişti.

Sponsorlu İçerik

Oyuncu, “Baktık ki eksik kalan sahneleri evden telefonla çekmek çok iyi sonuç verdi, size aynı teknikle bir “Jet Sosyete’nin corona ile imtihanı” özel bölümü çekmeye karar verdik! Yakında Star’da. Biraz umut, neşe ve sabır versin bu günlerde” diyerek bu bölüm hakkında detaylar sunmuştu.

Sosyal izalosyan bir çekim tekniğine dönüşmüş oldu. Eğlenceli görüntülü konuşmalar ve hatta Gizem’in minik konseriyle (!) corona günlerinde evlerde yaşananları özeti izleyicilerin karşısına çıkartılacak.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Web Sitemizde ki içerikleri incelemek için reklam engelleyici eklentinizi kapatıp sayfanızı yenileyin..