Dizi & Sinema

Hoşçakal Hekimoğlu! Dizinin 13.bölümünde şoke eden gelişme!

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Kanal D ekranlarında izleyicilerle Salı akşaları buluşan Hekimoğlu dizisinin yeni bölümünde şoke eden bir geyişme yaşanacak. Va

Kanal D ekranlarında izleyicilerle Salı akşaları buluşan Hekimoğlu dizisinin yeni bölümünde şoke eden bir geyişme yaşanacak. Vahap ile Ateş arasında yaşanan büyük kavga adeta savaşa dönüşüyor. Ateş Hekimoğlu herkesin içinde Vahap beyi rezil ediyor. Bunun sonuçları neler olacak merakla bekleniyor.

Bir şok ise Damla Colbay’ın canlandırdığı Zeynep karakterinden gelecek, “Birini kovmanıza gerek yok, ben istifa ediyorum. Hoşçakal Hekimoğlu” diyerek herkesi şoke edecek. Güven Kırıç’ın Vahap olarak diziye katılması ile yeniden hareketlenen ve izleyicileri daha da çok meraklandıran Hekimoğlu dizisi, 13.bölümü ile 24 Mart Salı akşamı izleyicilerin karşısına çıkacak.

Sponsorlu İçerik

Hekimoğlu ve ekibi, sınıfta bayılan bir gencin hastalığını teşhis etmek için çalışıyor! Gencin annesi yüzünden çalışmalar aksasa da Ateş Hekimoğlu, ekibi ile birlikte görevlerini yerine getiriyorlar. Gencin, atakları arttıkça annesi ciddiyetin farkına varıyor ve Hekimoğlu’nun önünden çekiliyor.

Sponsorlu İçerik

Bu sırada Hekimoğlu ve Vahap arasındaki savaş gittikçe kızışıyor. Bir ödül töreninde Vahap Bey’in uyguladığı ilaç kurnazlığını deşifre ederek belki de sonunu hazırlıyor. Zeynep ise, Hekimoğlu’ndan ekipten birisini kovamaması için kendisini feda ediyor ve istifa edeceğini açıklıyor.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Web Sitemizde ki içerikleri incelemek için reklam engelleyici eklentinizi kapatıp sayfanızı yenileyin..