Dizi & Sinema

Hekimoğlu dizisinde kurnazlığın sonu büyük bela!

Kanal D ekranlarının sevilen dizilerinden Hekimoğlu, Salı akşamları izleyicilere farklı bir dünyanın kapılarını açıyor. Milyonlarca hayranı bulunan dizinin 13.

Kanal D ekranlarının sevilen dizilerinden Hekimoğlu, Salı akşamları izleyicilere farklı bir dünyanın kapılarını açıyor. Milyonlarca hayranı bulunan dizinin 13. bölümünden 2. fragman yayınlandı. Timuçin Esen, Ebru Özkan, Okan Yalabık, Güven Kıraç, Kaan Yıldırım, Aytaç Şaşmaz ve Damla Colbay’ın başrollerinde yer aldığı dizinin 13.bölümünde büyük bir savaş yaşanıyor. Vahap ile Hekimoğlu arasındaki savaşta çok önemli bir gelişme yaşanacak.

Hekimoğlu 13. Bölüm 2. Fragmanını videodan izleyebilirsiniz. Hekimoğlu ve ekibi, sınıfta bayılan bir gencin hastalığını teşhis etmek için çalışıyor! Gencin annesi yüzünden çalışmalar aksasa da Ateş Hekimoğlu, ekibi ile birlikte görevlerini yerine getiriyorlar. Gencin, atakları arttıkçaannesi ciddiyetin farkına varıyor ve Hekimoğlu’nun önünden çekiliyor.

Sponsorlu İçerik

Bu sırada Hekimoğlu ve Vahap arasındaki savaş gittikçe kızışıyor. Bir ödül töreninde Vahap Bey’in uyguladığı ilaç kurnazlığını deşifre ederek belki de sonunu hazırlıyor. Zeynep ise, Hekimoğlu’ndan ekipten birisini kovamaması için kendisini feda ediyor ve istifa edeceğini açıklıyor.

Sponsorlu İçerik

Hekimoğlu yeni bölümüyle 24Mart Salı günü saat 20.00’da Kanal D’de izleyicilerle buluşacak.

OYUNCULAR : Timuçin Esen (Ateş Hekimoğlu), Ebru Özkan Saban (İpek Tekin), Okan Yalabık (Orhan Yavuz), Kaan Yıldırım (Mehmet Ali Çağlar), Aytaç Şaşmaz (Emre Acar), Damla Colbay (Zeynep Can)

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Web Sitemizde ki içerikleri incelemek için reklam engelleyici eklentinizi kapatıp sayfanızı yenileyin..