Dizi & Sinema

Hazar Ergüçlü, Medcezir’deki Eylül’ün stiline bayılıyor!

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Ünlü oyuncu Hazar Ergüçlü, Medcezir dizisinde Eylül karakteri ile büyük beğeni toplamıştı. Dizi yeniden Star TV ekranında yayın

Ünlü oyuncu Hazar Ergüçlü, Medcezir dizisinde Eylül karakteri ile büyük beğeni toplamıştı. Dizi yeniden Star TV ekranında yayınlanıyor ve özleyenler için önemli bir fırsat oldu. Star TV ekranında Cuma akşamları Medcezir’in tekrar bölümlerini izleyebilirsiniz.

Flormar’ın aracılığı ile hayranlarının sorularını instargam üzerinde yanıtlayan Hazar Ergüçlü, Eylül karakterinin kendisi için önemini anlattı.

Sponsorlu İçerik

Canlandırdığı karakterler arasında stilini en beğendiğinin Medcezir dizisindeki Eylül olduğunu belirten Hazar Ergüçlü, “Canlandırdığım karakterlerin çoğunun stilini çok seviyorum ama Medcezir’deki Eylül karakterinin stiline bayılıyorum. İnanılmaz cesur ve rengarenk” dedi.

Sponsorlu İçerik

Hazar Ergüçlü sevdiği ve tavsiye edeceği filmlerle ilgili de bilgiler verdi. The Meyerowitz Stories, Happy Together, Toni Erdmann, Le Jeune Ahmed, And Then We Danced, La Beile Epoque’nin en sevdiği filmler olduğunu ifade etti.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Web Sitemizde ki içerikleri incelemek için reklam engelleyici eklentinizi kapatıp sayfanızı yenileyin..