Dizi & Sinema

Güldür Güldür Show 13 Mart Cuma 227.bölümde çok eğlenceli skeçler var!

7’den 70’e herkesin severek izlediği Güldür Show’da bu hafta da kahkaha tufanı var. Güldür Güldür Show birbirinden eğlenceli ve renkli skeçleriyle herkesi ekran

7’den 70’e herkesin severek izlediği Güldür Show’da bu hafta da kahkaha tufanı var. Güldür Güldür Show birbirinden eğlenceli ve renkli skeçleriyle herkesi ekran başına kilitleyecek. Ekranların komedi klasiği Güldür Güldür Show Cuma akşamı Show TV’de…

Hayatını yalnızca beş kelime ile sürdüren İsmail’i, arkadaşları 8 yıl sonra fark edince nasıl bir tepki gösterecekler? İsmail gerçekten de hayatın şifresini çözmüş olabilir mi? Görgüsüz oldukları kadar da zengin olan kardeşler Naime ve Şevket’in bu seferki hedefleri kimler olacak? Yeni kiracıları fitness salonu sahipleri Burcu ve Feridun, Naime ve Şevket’le anlaşabilecekler mi? Naime ve Şevket aradıkları aşkı bu seferki kiracılarında bulabilecekler mi?

Yaralara merhem olan program “Yaralı Show” bu hafta hangi yaralı isimlere yer veriyor? Türk sanat müziği sanatçısı Kazım, program aracılığıyla derdini dile getirebilecek mi? Burcu’ya yazdığı şiirlerle açılmak isteyen Bilal, beden dersinde açılmak isterse ne gibi zorluklarla karşılaşabilir? Bilal’in annesinin aldığı eşofman takımı Bilal’in amacına ulaşmasına nasıl engel olacak?

Sponsorlu İçerik

Tiyatro kursundan alacağı eğitimle büyük başarılara imza atacağına inanan Özge ve Çetin’in kurstaki ilk günleri nasıl geçecek? Tiyatro kursunun sahibi Mesut işinde gerçekten duayen mi?

Sponsorlu İçerik

Güldür Güldür Show, yeni bölümüyle 13 Mart Cuma akşamı saat 20.00’de Show TV’de!

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Web Sitemizde ki içerikleri incelemek için reklam engelleyici eklentinizi kapatıp sayfanızı yenileyin..