Dizi & Sinema

Gel Dese Aşk ve başrol oyuncusu Erkan Petekkaya eleştirilerin hedefi oldu!

TelevizyonGazetesi.com / Detay – atv’de yeni başlayan Gel Dese Aşk dizisinin başrol oyuncusu Erkan Petekkaya’nın instagram hesabından paylaştığı video herkesi ş

atv’de yeni başlayan Gel Dese Aşk dizisinin başrol oyuncusu Erkan Petekkaya’nın instagram hesabından paylaştığı video herkesi şaşkınlığa uğrattı.Sosyal izolasyonun ne kadar önemli olduğunun bilindiği, koronavirüs salgını yasaklarının toplu olarak bir arada bulunmamayı kapsadığı bu dönemde çalışmaların devam ettiği Gel Dese Aşk dizisinin setinden gelen manzara eleştirilerin hedefi oldu.

Erkan Petekkaya’nın “evde kal” mesajı içeren şarkılı mesajını paylaştığı şu not da dikkat çekici: “Biz de böyle bir deli ekibiz #oykorona #korona seslendirenler ep ve arkadaşları. Bizde tıpkı sağlık çalışanları, market çalışanları, güvenlik görevlileri gibi sizler evde oturun diye işimizin başındayız. Bizim de işimiz sizleri eğlendirmek, evde kal Türkiye. Bu zor günlerde bir tebessüm ettiyseniz ne mutlu bize. Yaşasın soytarılar.” Ancak bu görüntüleri Sinema ve Televizyon sendikalarından tepkiler geldi.

Oyuncu Sendikası “Bu sorumsuzluk karşısında utanıyoruz” diyerek paylaşıma yorum bıraktı.

Sponsorlu İçerik

Sponsorlu İçerik

Sinema ve TV Sendikası da sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımda durumu kınadı ve şu mesaj verildi:

“Tüm dünyada hayatı durduran ve binlerce can kaybı yaşatan korona salgını için tüm yetkililer ‘evde kal’ çağrısı yapıp sosyal mesafe nin önemini vurgularken çalışmaya ara vermeyen bir dizi setinden paylaşılan video için oldukça üzgün ve endişeliyiz. Yapımını Sinegraf’ın üstlendiği atv’de yayınlanan “Gel Dese Aşk” dizi setinin devam etmesini, Erkan Petekkaya ve ekip arkadaşlarının kendilerini riske atarak çektiği bu videoyu kınıyoruz.
Sosyal mesafenin korunmadığı, set çalışanlarının yan yana göründüğü bu videoda çalışan arkadaşlarımızın ve oyuncu Erkan Petekkaya’nın hayatını sendika olarak biz kendilerinden daha fazla ciddiye alıyor ve setleri durdurun çağrımızı yineliyoruz.”

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Web Sitemizde ki içerikleri incelemek için reklam engelleyici eklentinizi kapatıp sayfanızı yenileyin..