Dizi & Sinema

Gel Dese Aşk ile Zalim İstanbul dizilerinin çıkış noktası aynı!

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Kanal D ekranlarında izleyicilerle 2. sezonuyla buluşmakta olan Zalim İstanbul dizisi, yakında final yapacak. Dizi her ne kadar

Kanal D ekranlarında izleyicilerle 2. sezonuyla buluşmakta olan Zalim İstanbul dizisi, yakında final yapacak. Dizi her ne kadar şu sıralarda reyting sorunları yaşasa da yine de önemli bir izleyici kitlesini peşinden sürüklüyor.

Entrikası bol bir dizi olan Zalim İstanbul’un sloganı şöyleydi: “Kimse sınanmadığı günahın masumu değildir.” 2 sezondur da bu slogan üzerinden ilerleyen diziye şimdi farklı bir kanaldan benzer bir sloganı kullanan Gel Dese Aşk dizisi geldi.

Sponsorlu İçerik

atv’nin yeni dizisi Gel Dese Aşk’tan henüz 2 bölüm yayınlandı. Erkan Petekkaya, Şebnem Bozoklu, İlayda Çevik, Ertan Saban ve Öykü Gürman’ın başrollerinde yer aldığı dizinin sloganı dikkat çekiyor.

Sponsorlu İçerik

“Kimse sınanmadığı aşkın masumu değildir.”

Zalim İstanbul dizisinin sloganını biraz değiştirip kullanan Gel Dese Aşk, 40’lı yaşlardaki evli erkeğin 20’li yaşlardaki genç bir kız için 20 yıllık eşini aldatması temelinden hareket ediyor. Bu nedenle de büyük tepki çekiyor.

Her iki dizisinin sloganın da temelde bir biri ile aynı olması da dikkat çekiyor.

Zalim İstanbul: “Kimse sınanmadığı günahın masumu değildir.”

Gel Dese Aşk: “Kimse sınanmadığı aşkın masumu değildir.”

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Web Sitemizde ki içerikleri incelemek için reklam engelleyici eklentinizi kapatıp sayfanızı yenileyin..