Dizi & Sinema

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz sezon finali yapıyor.. İşte 165. bölüm fragmanı

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi yayınlanan yeni bölüm fragmanı ile ekranlara geldi. Dizinin yeni bölüm fragmanı ile birlikte sezon finali yapıldığı da duyurulmuş oldu. Corona Virüsü önlemleri nedeniyle yaklaşık 2 ay önce final yapan EDHO’da sezon finali oldukça hareketli sahnelerin olduğu dikkat çekiyor. Peki Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanında neler yaşanıyor? İşte detaylar

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölümde yaşananların ardından yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. 165. bölüm fragmanı ile birlikte EDHO’nun sezon finali yapacağı da duyurulmuş oldu. Peki son bölümde neler yaşandı ve yeni bölüm fragmanında neler yaşanıyor?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölümde neler yaşandı?

Çakırbeyliler tanımadıkları bir düşmandan beklenmedik bir darbe almışlardır. Hurşit, Hızır’ın gözleri önünde son nefesini vermişken Fahri hastanede ölüm kalım savaşına devam etmektedir. Yaşananlardan sonra gözler, girilen savaşta nasıl bir yol izleyecekleri merak edilen Çakırbeylilere çevrilir. Hızır, yöntemlerinden bihaber olduğu düşmana karşı saldırıya geçmektense, geri çekilip gözlem yapma taraftarıdır. Başta Haşmet ve Tipi olmak üzere masa üyeleri ise eli kolu bağlı bir şekilde beklemenin kimseye faydası olmayacağını düşünürler. Verilen kayıpların nedenini Hızır’ın aldığı kararlara ve Alparslan ile birlikte yaptığı gizli planlara bağlayan masa, komutayı ele almak için harekete geçer. Çakırbeylilerden habersiz Tufan ve Feyyaz’ın da dahil edildiği bir toplantı düzenlenir. Masada yapılacak oylamada eller bu kez Hızır ve Alparslan’ın bundan sonra alınacak kararlarda devre dışı bırakılmaları ve masadan ayrılmaları için kalkacaktır.

 

Sponsorlu İçerik

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz
165.bölüm fragmanı #edho pic.twitter.com/C0d5vquUjZ

Sponsorlu İçerik

— Eşkiyatv (@eskiyatv) April 21, 2020

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Web Sitemizde ki içerikleri incelemek için reklam engelleyici eklentinizi kapatıp sayfanızı yenileyin..