Dizi & Sinema

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz setinde Ozan Akbaba’nın takdir edilen özelliği!

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde İlyas Çakırbeyli karakterini Ozan Akbaba canlandırıyor. Youtube’da yayınlanan Bora Tala

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde İlyas Çakırbeyli karakterini Ozan Akbaba canlandırıyor. Youtube’da yayınlanan Bora Talat Oyacı’nın sunduğu Senaryo Sohbetleri programına katılan Ozan Akbaba, özel bazı detaylar anlattı.

Dizi setinde işi bittikten sonra set ekibine yardım ettiği bilinen Ozan Akbaba, bu durumun nedenini şöyle anlattı: “Sadece kamera önünde durarak canım sıkılıyor. İşin mutfağına duyduğum saygıdan ve sevgiden kaynaklı. Sette hakikaten sinir bozucu derecede uyarıcı olabiliyorum. Bizim işimiz gerçekten çok zor.Set çalışanlarının işi daha da zor. Son 5 yıldır çalıştığım Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz set ekibine çok teşekkür ederim. O kadar zor bir iş yapıyorlar ki.”

Ozan Akbaba, çok zor duygular içeren sahnelerde de zorlanıyor. Oyuncu, “Çünkü bu sahnenin altında büyük bir sorumluluk var, büyük bir yük bindiriyorlar. İstenileni vermeye çalışmak beni bazen çok zorluyor” dedi.

Sponsorlu İçerik

Sohbeti videodan izleyebilirsiniz:

Sponsorlu İçerik

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Web Sitemizde ki içerikleri incelemek için reklam engelleyici eklentinizi kapatıp sayfanızı yenileyin..