Dizi & Sinema

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, reytingde koronavirüs öncesi günleri aratıyor!

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ise bir süre sonra sette sağlık tedbirleri alarak yeni bölümlerin çekimine başladı. 3 bölüm çekildi ve bunlardan 2’si yayınlandı.

Koronavirüs salgınının Türkiye’de görülmeye başlandığının açıklanması Mart ayının ikinci haftasında gerçekleşmişti. Bu gelişmenin ardından da birçok dizi setinde çalışmalar durdurulmuştu.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ise bir süre sonra sette sağlık tedbirleri alarak yeni bölümlerin çekimine başladı. 3 bölüm çekildi ve bunlardan 2’si yayınlandı. 28 Nisan Salı günü dizinin 5. sezon finali ekrana gelecek. Ancak dizinin reytinglerine bakıldığı zaman koronavirüs salgını öncesindeki günleri aradı da görülüyor.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, 164. bölümüyle 21 Nisan Salı akşamı yayınlandı ve totalde Survivor’ın ardından ikinci sırada yer aldı. Dizi AB ve ABC1 gruplarında Survivor ve Fatih Portakal ile Fox Ana Haber’in ardından 3. durumda bulunuyor.

Sponsorlu İçerik

Koronavirüs salgınından en büyük faydayı Survivor elde etti. Programda heyecanlı anların yaşandığı bölümler olması nedeniyle de birinci olması pek de şaşırtıcı değil.

Sponsorlu İçerik

Zuhal Topal’la Sofrada yarışmasının da reytinglerde ilk 10 program içinde olması dikkat çekmeye devam ediyor.

İşte 21 Nisan Salı günü ilk 10 program listesi:

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Web Sitemizde ki içerikleri incelemek için reklam engelleyici eklentinizi kapatıp sayfanızı yenileyin..