Dizi & Sinema

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ile Hekimoğlu kapıştı!

TelevizyonGazetesi.com / Detay – 24 Mart salı günü reyting sonuçlaır ortaya çıktı. Diziler arasındaki müthiş rekabet de güne damgasını vurdu. atv’nin Eşkıya Dün

24 Mart salı günü reyting sonuçlaır ortaya çıktı. Diziler arasındaki müthiş rekabet de güne damgasını vurdu. atv’nin Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi ile Kanal D’nin Hekimoğlu dizileri yarışı dikkat çekti. Fox TV’de yeni başlayan Baraj ise her iki yapımın da ensesinde yer aldı.

Fox Ana Haber Bülteni tüm kategorilerde birincilik elden ederek yine şaşırtmadı. Totalde ikinci sırada Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, üçüncü durumda Baraj,5. sırada Hekimoğlu ve 9. sırada da Ramo dizisi yer aldı.

AB grubunda ise ikincilik Hekimoğlu’nda kaldı. EDHO’nun 3. ve Baraj dizisinin de 4. olduğu bu grupta, Ramo yine 9. sırada kendisine yer buldu. ABC1 grubunda ise EDHO ikinci, Hekimoğlu üçüncü ve Baraj da 4. sırada yer aldı. Ramo bu grupta 8. sırada yer aldı.

Sponsorlu İçerik

Salı akşamları Baraj dizisinin daha yüksek reytingler alması bekleniyordu ama 2.bölümü yayınlanan yapımın bir sıçrama yapamaması dikkatleri çekti. İşte 24 Mart Salı ilk 10 program listesi:

Sponsorlu İçerik

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Web Sitemizde ki içerikleri incelemek için reklam engelleyici eklentinizi kapatıp sayfanızı yenileyin..