Dizi & Sinema

Elçin Sangu ağır eleştirdi, Erkan Petekkaya yanıt verdi!

TelevizyonGazetesi.com /Detay – Ünlü oyuncu Elçin Sangu, twitter hesabından yaptığı paylaşımda Erkan Petekkaya’yı eleştirmişti. Geçtiğimiz sezon Çarpışma dizisi

Ünlü oyuncu Elçin Sangu, twitter hesabından yaptığı paylaşımda Erkan Petekkaya’yı eleştirmişti. Geçtiğimiz sezon Çarpışma dizisinde rol alan, 2020 yılına 9 Kere Leyla filmiyle giriş yapan Elçin Sangu, setlerde çalışmaların devam etmesine karşı duruyor.

Koronavirüs salgını nedeniyle dizi setlerinin yoğun ve iç içe geçen yapısı nedeniyle büyük tehlike arz ettiği bir süredir sıklıkla paylaşılmakta.Ünlü isimler de bu duruma dikkat çeken mesajlar veriyor.Elçin Sangu, Gel Dese Aşk dizi setinde çalışmaların devam ettiğini gösteren Erkan Petekkaya’nın şarkılı videosuna tepki gösterdi. Sangu, “Biz ne anlatıyoruz bas bas bunlar ne yapıyor…Gel de delirme…Ekibe yazık ekibe” diyerek rahatsızlığını gösterdi.

Sponsorlu İçerik

Setin devam etmesini kanalın istediği, Erkan Petekkaya’nın da mecbur çalıştığını söyleyenler olduğu gibi, Sangu’nun tepkisini haklı bulanlar oldu. Petekkaya ise bu videoya gelen eleştirilere yanıt verdi. Petekkaya, set çalışanlarına sorduğunu ve onların da çalışmak istediklerini belirttiklerini mesajında yazdı.

Sponsorlu İçerik

Erkan Petekkaya’nın gelen tepkilere yönelik yanıt olarak instagram hesabından verdiği mesaj şöyle:

“Tuzu kurular siz sanıyor musunuz herkesin evinde cıı destekli netfilix, ondan bağımsız Dijitürk portal var, onlar ne izleyecek . Sokağa çıkma yasağı ilan edilmedikçe birileri çalışacak. Topu kişilere atmayın ofsayta düşersiniz. Herkes kendi kapısının önünü süpürecek. Yalan söylemeyecek. İşçi aidatlarını birtakım masalarda yiyen sendikacılar tuzu kuru oyuncular… Bir de işçiye sor. Ben teker teker sordum hepsi çalışmak istedi. #birdeişçiyesor herkes evinde ve bize ihtiyaçları var, ama bu gün. Haydi kalın sağlıcakla. Sevene sevmeyene iyi seyirler. Bilim Kurulu söylesin son sözü siz değil (onlarında hesabını tarih soracak ). Soruna dikkat böyle çekilir. #kendineiyibak tek çözüm bu. Artık herkes başkası için kendisine bakmayı öğrenecek. Allah’ın sopası var. Neyse haydi iyi seyirler.”

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Web Sitemizde ki içerikleri incelemek için reklam engelleyici eklentinizi kapatıp sayfanızı yenileyin..