Dizi & Sinema

Doğduğun Ev Kaderindir final sahnesinde gözyaşı dökmeyen kaldı mı?

tv8 ekranlarında izleyicilerle buluşan Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde 11.bölüm 18 Mart Çarşamba akşamı yayınlandı. Dizinin bu

tv8 ekranlarında izleyicilerle buluşan Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde 11.bölüm 18 Mart Çarşamba akşamı yayınlandı. Dizinin bu bölümünde Faruk ile ilişkisinin olduğunu gören annesi, Emine’yi sokak ortasında rezil etti. Faruk’a da hem vurdu hem ağır konuştu… Bu sahneler izleyicileri yağlarını eritti. Ama asıl duygu dolu anlar finalde yaşandı.

Benal hamile ve Mehdi baba olacak… Peki Zeynep ne yapacak? İşte bu sorunun yanıtı verildi. Aylardır koronavirüs tedirginliği yaşayanlar bile bu konuyu oturup dizinin 11.bölüm final sahnesine kilitlendi.

Sponsorlu İçerik

Gözyaşı dökenler çoğunluktaydı… Zeynep, Mehdi ile yüzleşti. “Aşkı herkes yaşar da sevda tektir!” diye Mehdi’nin söylediği sözü hatırlatan Zeynep, “Ben bize sahip çıkıyorum Mehdi. Belki bu bir acizlik ama ilk defa kendimle ilgili bir karar veriyorum. Vicdanım yerine kalbimin sesini dinliyorum.Zeynep’in o anlarda dökülen gözyaşları ekran başındaki bir çok izleyiciye de gözyaşı döktürdü.

Sponsorlu İçerik

“Ben seni çok seviyorum Mehdi” diyen Zeynep kalbinin sesini dinleyerek kendini eşinin kollarına bıraktı. İkilinin sevgi dolu anları da dizinin hayranlarına her şeyi unutturdu.

Bir izleyici diyor ki; “Eridim bittim bu bölüm. Harikaydı, en son sahnede sevinçten ağlamasam olmazdı.”

“Zeynep sonunda Benal’e bırakmadın ortalığı.Helal kız sana, bu bölüm beni benden aldın” diyen bir başka izleyici ise Demet Özdemir’in oyunculuğunun inandırıcılığına vurgu yaptı.

Birçok izleyici de bu bölümde gözyaşı döktüklerini, çok duygulandıklarını belirten yorumlarda bulundu.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Web Sitemizde ki içerikleri incelemek için reklam engelleyici eklentinizi kapatıp sayfanızı yenileyin..