Dizi & Sinema

Çukur’un yokluğunda reytinglerde meydan Sefirin Kızı’na kaldı!

Engin Akyürek ve Neslihan Atagül Doğulu’nun başrolünde yer aldığı Sefirin Kızı, dün akşam yayınlanan yeni bölümüyle tüm kategorilerinde en çok izlenen dizi oldu

Engin Akyürek ve Neslihan Atagül Doğulu’nun başrolünde yer aldığı Sefirin Kızı, dün akşam yayınlanan yeni bölümüyle tüm kategorilerinde en çok izlenen dizi oldu. Sefirin Kızı, dün akşam yayınlanan 14’ncü bölümüyle; AB’de 9,91 izlenme oranı, 18,61 izlenme payıyla, 20+ABC1’de 10,36 izlenme oranı, 18,49 izlenme payı ve TOTAL’de 10,14 izlenme oranı, 18,45 izlenme payı ile tüm kategorilerde en çok izlenen dizi oldu.

Çukur dizisinin yokluğunda Sefirin Kızı’nın elde ettiği bu başarı dikkat çekerken, geçtiğimiz haftanın AB grubunda en çok izlenen dizisi Yasak Elma ise rakibinin gerisine düştü. Tüm kategorilerde listenin ilk sırasında Fox Ana Haber bülteni yer aldı. Yine tüm kategorilerde Sefirin Kızı ikinci olurken, Yasak Elma da 3. sırada kendisine yer buldu. Zalim İstanbul’un da Çukur’un yokluğunu iyi değerlendirdiği ve tüm kategorilerde ilk 10 içinde yer almayı başardığı da listelere yansıdı.İşte 23 Mart Pazartesi reytinglerde ilk 10 program listesi:

Sponsorlu İçerik

‘Kızının elinden tut’ Sancar ve Nare arasında kıyasıya bir savaş başlar. Sancar intikamını almaya, Nare ise o intikamı Sancar’a aldırtmamaya yeminlidir. Nare yumuşak oynamayı bırakır, topuyla tüfeğiyle Sancar’a saldırır. Melek annesi gibi babasız bir kız olmayacaktır. Sancar’ı katil yapmama yolunda her yol mübahtır. Bunun için konakta kalmayı bile göze alır.

Sponsorlu İçerik

Sancar ise Nare’nin savaşına aynı kararlılıkla cevap verir. Sonuna giden yolda bütün hesaplarını kapatmaya başlar. Tek amacı, onun yokluğunda herkesi garantiye almaktır. En başta da kızıyla Nare’yi. Ama Gediz, Sancar’ı en hassas yerinden vuracaktır. Nare’ye olan sevdasından ve kıskançlığından.

BİNLERCE YORUM ALDI Öte yandan, ‘Sefirin Kızı’, sosyal medyada da en çok konuşulan konular arasındaydı. Dizi hesaplarından paylaşılan ‘#kızımiçin’ etiketiyle sosyal medyada binlerce yorum
paylaşıldı. Dizinin nabzını saniye saniye tutan seyirci, yaptığı yorumlarla da duygularını ifade etti.

Yapımına NGM ve O3 Medya’nın birlikte imza attığı Sefirin Kızı’nda; Engin Akyürek; ‘Sancar Efe’ karakterine, Neslihan Atagül Doğulu ise ‘Sefirin Kızı Nare’ karakterine hayat veriyor. Sefirin Kızı, her Pazartesi saat 20.00’de Star’da.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Web Sitemizde ki içerikleri incelemek için reklam engelleyici eklentinizi kapatıp sayfanızı yenileyin..