Dizi & Sinema

Çukur yok, Ramo yok, Kuzey Yıldızı şimdilik var!

Kuzey Yıldızı seti de geçtiğimiz hafta durdurulmuştu.Ancak elde stok bir bölümün olduğu biliniyordu. Dün akşam Kuzey Yıldızı’nın yeni bölümü tahminlere göre rek

Show TV’nin 30 Mart – 5 Nisan arasındaki yayın akışı belli oldu. Geçtiğimiz hafta yeni bölümü yayınlanmayan Çukur dizisi ve Salı akşamlarının sevilen yapımı Ramo ekranda yer almayacak.

Çukur dizisi 2 hafta önce ara vermiş, Ay Yapım da koronavirüs salgını nedeniyle tüm oyuncuların evlerinden çıkmamalarını istemişti. BKM imzalı tüm projelere de geçtiğimiz hafta yapılan duruyu ile geçici bir süre ara verildiği duyurulmuştu. Adana’daki Ramo dizisinde de çekimler durmuştu. 31 Mayıs Salı akşamı Ramo’nun yeni bölümü ekranda yok.

Kuzey Yıldızı seti de geçtiğimiz hafta durdurulmuştu.Ancak elde stok bir bölümün olduğu biliniyordu. Dün akşam Kuzey Yıldızı’nın yeni bölümü tahminlere göre reklam azlığı nedeniyle yayınlanmadı.Ancak Show TV’nin 4 Nisan Cumartesi yayın akışında Kuzey Yıldızı dizisinin yayınlanacağı belirtiliyor. Ancak reklamlar yeterli gelmez ise ertelenir mi, bunu da hafta içinde göreceğiz.

Sponsorlu İçerik

Önümüzdeki hafta (30 Mayıs – 5 Nisan haftas) Show TV’de sadece Kuzey Yıldızı dizisinin yeni bölümü yayın akışında gözüküyor. Çukur ve Ramo’nun yeni bölümü yok… İşte Show TV’den 4 Nisan Cumartesi için gönderilen Yayın Akışı:

Sponsorlu İçerik

 

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Web Sitemizde ki içerikleri incelemek için reklam engelleyici eklentinizi kapatıp sayfanızı yenileyin..