Dizi & Sinema

Çukur, Doğduğun Ev Kaderindir, Hizmetçlier yeni bölümü yok!

TV8 ekranındaki Doğduğun Ev Kaderindir’in dizisinin 25 Mart Çarşamba günü yayınlanması beklenen 12. yeni bölümünün de yayın akışında olmadığını görüyoruz. Yani

Dizi setlerine koronavirüs nedeniyle ara verilmesinin ardından televizyon kanalları gelecek planlaması yapma konusunda bir hayli sıkıntıda… Bu sıkıntıları artıran bir diğer etken ise yeterli reklam gelirinin elde edilememesi.

Elde stok bölümü olsa dahi reklam gelirlerinin düşüklüğü yapımların yeni bölümlerinin sonraki haftalara ertelenmesi kararlarında etkili olmakta. 22 Mart Pazar akşamı Güvercin dizisinin yayınlanmaması, ayrıca Savaşçı dizisinin yeni bölümünün de ilan edilmesine karşın ekranda olmaması buna önemli örnekler…

23 Mart Pazartesi yani bu akşam Show TV ekranında Çukur dizisinin yeni bölümü yok. Kanalın internet sitesinde Çukur’un yeni bölümü için 30 Mart Pazartesi bilgisi yer alıyor.

Sponsorlu İçerik

TV8 ekranındaki Doğduğun Ev Kaderindir’in dizisinin 25 Mart Çarşamba günü yayınlanması beklenen 12. yeni bölümünün de yayın akışında olmadığını görüyoruz. Yani dizi bu hafta ekranda olmayacak.

Sponsorlu İçerik

28 Mart Cumartesi günü Kanal D yayın akışında da Hizmetçiler dizisinin yeni bölümü yerine Çarkıfelek’in yayınlanacağı görülüyor.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Web Sitemizde ki içerikleri incelemek için reklam engelleyici eklentinizi kapatıp sayfanızı yenileyin..