Dizi & Sinema

Can Yaman ve Özge Gürel’ın Bay Yanlış’ta partner olmasının arka planı!

TelevizyonGazetesi.com / Detay -Koronavirüs Bay Yanlış dizisine engel olamadı! Can Yaman ve Özge Gürel’i buluşturan Bay Yanlış dizisi için hazırlıklar sürüyor.

Koronavirüs Bay Yanlış dizisine engel olamadı! Can Yaman ve Özge Gürel’i buluşturan Bay Yanlış dizisi için hazırlıklar sürüyor. Gold Film imzalı proje bir yaz dizisi olarak hazırlanmakta… Çekimlerin de Mayıs ayında başlaması planı var.

Koronavirüs salgını nedeniyle birçok dizi setinde çalışmaların durduğu bir ortamda yaz sezonu için dizi projesi ortaya koymak önemli bir adım oldu. İzleyiciler için de moral verici bir gelişme. Birsen Altuntaş’ın TV100’deki haberine göre oyuncu görüşmeleri internet üzerinden yapılmaya devam ediyor.

Aslı Zengin’in senaryosunu yazmakta olduğu dizinin yurt dışı odaklı olduğu başrol oyuncularından belli. Can Yaman, yurt dışında ismi en çok konuşulan erkek oyuncu. Özge Gürel ise uzun süredir yurt dışında çok sevilen,dizileri popüler olan bir isim…

Sponsorlu İçerik

Ufak Tefek Cinayetler’in yönetmeni deniz Yorulmazer’in yönetmenliğini üstlendiği projenin Mayıs ayı gibi sete çıkması planları yapılıyor.

Sponsorlu İçerik
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Web Sitemizde ki içerikleri incelemek için reklam engelleyici eklentinizi kapatıp sayfanızı yenileyin..