Dizi & Sinema

Bir Zamanlar Çukurova’da olmaz denilen şey oldu!

TelevizyonGazetesi.com/ Detay – Perşembe akşamlarının sevilen dizisi Bir Zamanlar Çukurova’da 58 bölüm geride kaldı. Vahide Perçin, Murat Ünalmış, Hilal Altınbi

Perşembe akşamlarının sevilen dizisi Bir Zamanlar Çukurova’da 58 bölüm geride kaldı. Vahide Perçin, Murat Ünalmış, Hilal Altınbilek, Uğur Güneş ve Kerem Alışık’ın başrollerinde yer aldığı dizide senaryoda yapılan bir yenilik izleyicilerin etkisi altına aldı.

Namus bekçisi olarak tanımlanan Demir karakteri, eşi Züleyha’ya birçok laf söylerken, şimdi de kendisi eleştirdiği aldatma girdabının içine girdi. Demir’in Züleyha’yı aldatması sosyal medyada da izleyiciler tarafından farklı yorumlarla konuşuldu.

“Demir Yaman’a bak sen, ne yamanmış namus bekçisi olacak bir de” diye yorum bırakan Bir Zamanlar Çukurova hayranları, böyle bir gelişmeyi beklemedikleri için yoğun bir tepkide bulundu.

Sponsorlu İçerik

Demir’in sonunda böyle yapacağını tahmin ettiğini söyleyen izleyiciler de vardı ve “Herkes kendine yapar kötülüğü” mesajı dikkat çekti.

Sponsorlu İçerik

Bazı izleyiciler ise diziyi ailece takip ettiklerini ve bu sahnede sıkıntı yaşadıklarını belirterek, “Bir daha bu senaryolar olmasın, sahneler edepsizleşmesin ailece izliyoruz” diyerek tepkide bulundular.

İşte Demir’in aldatma sahnesinde düştüğü durum:

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Web Sitemizde ki içerikleri incelemek için reklam engelleyici eklentinizi kapatıp sayfanızı yenileyin..