Dizi & Sinema

Bir Zamanlar Çukurova’da mektup meselesi yine gidişatı belirleyecek!

Yapımını TIMS&B Productions’ın, yapımcılığını ise Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın gerçekleştirdiği ‘Bir Zamanlar Çukurova’da bu hafta tüm aşkların hesaplaş

Yapımını TIMS&B Productions’ın, yapımcılığını ise Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın gerçekleştirdiği ‘Bir Zamanlar Çukurova’da bu hafta tüm aşkların hesaplaşma zamanı! Demir ve Züleyha mahkeme salonunda karşı karşıya gelecek ve büyük bir hesaplaşma yaşanacak. Bir Zamanlar Çukurova dizisinin 61.yeni bölümünde yaşanacakların detayı ise şöyle:

Demir, hakime Züleyha’ya ne kadar büyük bir aşk beslediğini anlatacaktır. Ancak anlattıkça salondaki havaya da onun duygularına da yaşanan onca yılın tüm olaylarının ağırlığı dolacaktır. Ve mahkeme salonu, dava konusunu iyice içinden çıkılmaz bir hale getirecek bir olaya daha şahitlik edecektir!

Sponsorlu İçerik

KÜÇÜK ADNAN, ANNESİNİ ARIYOR!

Sponsorlu İçerik

Nefesler tutulmuş mahkemeden gelecek haber beklenirken, konakta da çocuklar eğlendirilmeye çalışılmaktadır. Ancak özellikle Adnan (Ömer Fethi Canpolat) annesini çok özlemiştir. Hane halkı seferber olsa da, küçük çocuk annesini bulmak için en sonunda kendi başına çare arayacaktır!

MÜJGAN YAŞAYACAK MI?

YILMAZ’IN HAYATINI ALT ÜST EDEN İKİ AYRI MEKTUP!

Yılmaz, Züleyha’yı kurtarmak için adeta mahkeme ile cezaevi arasında mekik dokumaya başlayacaktır. O mahkeme salonunda yine hepsinin ayatını alt üst edecek gelişmeleri yaşarken, Müjgan da yine herkesi alt üst edecek bir şey yapacaktır. Yılmaz henüz bilmese de Müjgan ona ve oğluna bir mektup bırakarak yaşamına son vermeye karar vermiştir. Ancak Yılmaz’ın alacağı tek mektup Müjgan’dan gelen olamayacaktır, Yılmaz’ın kalbini derinden yaralayan bir mektup daha vardır. Bir Zamanlar Çukurova Perşembe 20:00’de ATV’de.

Dizide hatırlandığı üzere Züleyha’nın Yılmaz’a tüm gerçekleri itiraf ettiği bir mektup meselesi vardı. Gülten onu Yılmaz’a vermedi, aradan birçok bölüm geçtikten sonra Yılmaz o mektubu tesadüfen okuduğunda çoktan Müjgan ile evlenmişti. Gülten şayet mektubu erken verse belki de Yılmaz ve Züleyha arasında bambaşka olaylar gelişecekti. Şimdi yine dizide ilerleyen bölümleri etkileyecek bir mektup meselesi gündeme geliyor.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Web Sitemizde ki içerikleri incelemek için reklam engelleyici eklentinizi kapatıp sayfanızı yenileyin..