Dizi & Sinema

Bir Zamanlar Çukurova’da kadın izleyicileri deli eden sahne!

TelevizyonGazetesi.com /Detay – atv ekranlarının sevilen dizisi Bir Zamanlar Çukurova, her zamanki gibi yine müthiş bir bölümle ekrandaydı… Dizinin 60. bölümü

atv ekranlarının sevilen dizisi Bir Zamanlar Çukurova, her zamanki gibi yine müthiş bir bölümle ekrandaydı… Dizinin 60. bölümü 19 Mart Perşembe akşamı yayınladı. Birçok sahnesi ile akıllarda kalan bir bölüm daha geride kaldı. Ancak en çok da Melike İpek Yalova’nın canlandırdığı Müjgan karakterinin Yılmaz için ölümü seçmesi etkileyiciydi…

Evliliğini kurtarmak için çaba gösteren Müjgan, artık pes ederek intihara kalkıştı.Dizinin 61. bölümünde intihar edecek mi, yoksa hayata devam mı etmeyi seçecek merakla bekleniyor.Ancak bu sahneye yönelik izleyicilerin ciddi eleştirileri var.

Doktor olan Müjgan’ı ayaklarının üzerinde durmayı başaran birisi olarak tanıyan dizinin özellikle kadın hayranları, intiharı seçmesine çok şaşırdı ve tepki gösterdi.

Sponsorlu İçerik

Dizinin ilk başlarında hem güçlü hem de hakkaniyetli bir karakter çizen Müjgan, şimdi ise çok çaresiz. Bir izleyici diyor ki, “Çocuğun için savaşıp, yaşamak yerine seni sevmeyen adam için ölmeyi seçmen üzücü” diyerek bu sahneye tepkisini ortaya koydu.

Sponsorlu İçerik

Aşkın akıl ve mantık işi olmadığı fikrindeki bazı izleyiciler de bu acının insana her şeyi yaptırabildiğine değindi. Kimi izleyiciler artık Müjgan’ın delirdiğini ve bu yüzden de çocuğu için bile hayata karşı savaşamaz durumda olduğunu hissettiklerini belirtti.

Bir dizi izleyicisi ise “Müjgan okumuşsun, doktor olmuşsun. Kendi ayaklarının üstünde durabilecek güçtesin. Bir erkek için canından vazgeçmek nedir?” diye yazdı.

Çocuğunu öksüz bırakacak kadar Yılmaz’a aşık olan Müjgan’ın bu tavrına kadın izleyicilerin anlam veremediği,bu durumu sorguladıkları ve ana yüreğini her türlü zorlu aşması gerektiğini belirten yorumlar yaptı.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Web Sitemizde ki içerikleri incelemek için reklam engelleyici eklentinizi kapatıp sayfanızı yenileyin..